Kalėdiniame futbolo turnyre ˗ „Ąžuolo“ futbolininkų triumfas

IMGP1509

kvitrina.com

„Stadiono “sporto klubas nerimsta ir štai, Prienų sporto arenoje organizuotas Kalėdinis futbolo turnyras, kuriame susikovė šešios komandos iš Prienų, Jiezno, Balbieriškio ir Birštono. Turnyras vyko rato sistema ir buvo žaidžiama po vieną 15 min. kėlinį.

Šiame turnyre įvyko kelios staigmenos. Iš gerai žinomų mūsų krašte futbolininkų sukurta „Centro“ komanda netikėtai turėjo pripažinti „Stadiono“ (2:3) pranašumą.

IMGP1435

Šis pralaimėjimas nebūtų nieko nustebinęs, jei „Stadiono“ komandoje nežaistų broliai Barauskai. Šie jauni mokinukai tikrai apstulbino, nes jie ne tik nepasimetė aikštelėje, o ir mušė gražius įvarčius.

„Stadiono“ komanda, surinkusi tiek pat taškų kaip ir „Jieznas“, liko penkta, bet pateikė gerą įspūdį. Didžiausias turnyro nusivylimas – Birštono „Vienkiemio“ pasirodymas, nes draugiška komanda tiesiog pateko į juodą juostą ir baigė turnyrą be laimėjimų. 

IMGP1589

Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog atjaunėjusi „Ąžuolo“ komanda surinko 13 taškų (4 pergalės ir vienerios lygiosios) ir tapo nugalėtoja. „Centro“ futbolininkai užėmė antrąją vietą, treti liko „Balbieriškio“ sportininkai.

Taip pat skaitykite