Kaip elgtis prieš ir po regos korekcijos lazeriu?

Regos korekcija padeda įveikti tris problemas susijusias su regėjimu – trumparegystę, toliaregystę bei astigmatizmą. Ši procedūra atliekama visiems, kurių amžius leidžia, o akių ragena yra stipri ir stora. Jei paciento amžius neišsitenka į 18-45 metų ribas, jei jo akies ragena nepasižymi reikiamomis savybėmis, tada korekcija nėra atliekama.

Ką reikia atlikti prieš pradedant regos korekcijos procedūrą?
Kai žmogus nusprendžia, jog jam būtų naudinga atlikti regos korekciją lazeriu, pirmiausiai jis turi pateikti mikrochirurgui akių gydytojo išvadą, kad ištisus metus jo esama regėjimo situacija nesikeičia. Pats tyrimas, ar paciento akių būklė tinka korekcijai, trunka iki dviejų valandų.
Jo metu įvertinamos akies optinės galimybės, spindulių lūžio būdas, tiriamas ragenos paviršius, ar jo savybės atitinka keliamus reikalavimus. Taip pat išplečiamas vyzdys, kad iki galo būtų patikrinta visa koreguojamos akies struktūra. O regos korekcijos procedūra atliekama įmonėje: https://regoscentras.lt/.

Kuo reikia pasirūpinti po operacijos?
Pacientui būtina pasirūpinti tuo, kad būtų kam jį parvežti namo po atliktos regos korekcijos procedūros. Be to, reikia nepamiršti ir to, jog maždaug tris dienas po operacijos nepatariama didesniu atstumu vairuoti automobilio. Tad geriausia, kad operacijai skirta diena būtų poilsinė. Taip pat nevalia trinti akis, verčiau jų nuraminimui naudoti drėkinančiuosius lašus.

Ko reikėtų vengti pirmą ir antrą paromis po atliktos akių korekcijos?
Pirmą parą po operacijos negalima maudyti po dušu. Jei norima, maudytis galima tik vonioje. Bet ir tada reikia saugotis, kad į akis nepakliūtų vanduo, vonios putos arba muilas. Idealu, jei visą parą galite nedirbti jokių darbų, atsiriboti nuo bet kokios veiklos. Skaityti knygą ar žurnalą, žiūrėti televizorių galima tol, kol garantuojamas normalus akių drėgnumas.
Antrą parą po operacijos jau galima sėsti prie automobilio vairo, aišku, jei po regos korekcijos vykusios apžiūros paaiškėjo, jog jūsų regėjimas tapo adekvatus. Taip pat jau galima maudytis po dušu, tačiau ir toliau privalu vengti šampūno putų ir vandens patekimo į akis. Moterims jau galima naudoti veido, tačiau ne akių makiažą. Galima pradėti dirbti kompiuteriu, tačiau šiuo atveju privalu kaip reikiant drėkinti akis.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą