Kai visas dėmesys skiriamas tau

Unknown-6

Kai sausio pabaigoje teko apsilankyti parodoje „Adventuras 2016”, mano dėmesio sulaukė Birštono ekspozicija. Čia pasidomėjau visais SPA, kur buvo siūlomos įvairios procedūros. Kadangi gyvenu triukšmingame mieste, man norėjosi vietos, kur galėčiau ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasilepinti. Atvykau į Birštoną pas draugę. Ji pasiūlė pasisvečiuoti ir pasinaudoti SPA paslaugomis. Rankinėje šūsnis lankstinukų su siūlomomis paslaugomis. Ilgai sėdėjome, aptarinėjome, tačiau mane vis tik sudomino ramybės vieta, kur galėjau pasinaudoti SPA paslaugomis už tikrai nedidelę, palyginus su Vilniumi, kainą. Pasvėrusi, pagalvojusi sau tariau, jog geriausiai mano poreikius tenkintų CENTRO SPA Birštonas. Beje, šį kartą nutariau, jog pasirinksiu tas, kurias atmesdavau – tai veido procedūras. Vis tik esu moteris ir sau daviau žodį, jog būtina palepinti veidą, kuris, beje, visuomet atlaiko ne tik oro permainas, bet ir daug stresinių poveikių.

Nors žemėlapyje buvo nurodyta vieta, kur galima rasti CENTRO SPA Birštonas, tačiau draugė kartu su manimi ėjo, nes moterys juk smalsios.

Laiptinėje, kai tik įžengėme į CENTRO SPA, mus pasitiko aromatas, kuris magiškai vertė lipti laiptais aukščiau. Tyla, ramybė, kurios taip laukiau.

Pasitiko besišypsanti liekna moteris. Ji atsargiai pasidomėjo, kas mane domintų. Kai pasakiau, jog šį kartą noriu atiduoti duoklę veidui, ji daug negalvojusi įdėmiai mane apžvelgė ir pradėjo pasakoti, kaip galima jam pagelbėti, nes artėja pavasaris, vasara ir mes norime maksimalių pokyčių.

Unknown-8

Taigi, veidui, it iš gausybės rago, pasiūlymų pabiro labai daug, tai veido chiromasažas, kobido, klasikinis veido masažas, spa veido masažas su aukso losjonu, estetinis veido teipavimas, veido procedūros su „Thalion” kosmetika (intensyvus drėkinamasis, tobulas švarumas, aktyvus maitinimas ar hydralift), veido odos stangrinimas ir drėkinimas, radijo dažnio liftingas, ultragarso terapija bei ultragarsinis veido valymas ir kiti, kurių jau neįsiminiau. Apsidžiaugiau, kad veido ir kūno procedūromis gali pasilepinti ir vyrai bei vaikai. Beje sužinojau, jog čia pat yra ir jaukūs apartamentai – tik 3 kambariai, todėl puikiai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo triukšmo ir pabūti jaukiai ir turėti privačią erdvę. Tai man labai aktualu, nes, juk ne visada galiu sau leisti, trikdyti draugės šeimos privatumą.

Unknown-9

Labai nudžiugau, kad apie visas šias procedūras papasakojo pati savininkė Ingrida. Ji taip pat sakė, jog galima pasinaudoti ir įvairiomis procedūromis kūnui. Čia ji pasakojo apie kūno šveitiklius, kūno kaukes, masažus, anticeliulitines procedūras, limfodrenažus ir t.t. Susidomėjusi klausiausi ir, kaip sakoma, dėjausi galvon, nes mane tai domino.

Konkrečiai iš šios gausybės pasirinkau veido chiromasažą ir ultragarso terapiją veidui.

Veido chiromasažas

Mane pasitiko maloniai besišypsanti masažo meistrė Kamilė. Su ja buvo smagu laisvai bendrauti, užduoti klausimus.

Pasiūlė atsigulti ant masažinio stalo. Rami muzika privertė atsipalaiduoti ir pasitikėti masažuotojos rankų galiai. Veidas buvo nuvalytas toniku, po to pajutau užtikrintus pirštų judesius, kaip jie ritmingai slankioja veidu. Maloni procedūra mane nukėlė į nuostabų jausmų pasaulį. Pakreipta galva į vieną šoną, po to į kitą, viršutinė krūtinės ir nugaros dalis jautė masažuotojos rankas, kurios tarsi žinojo, kur įsitempę raumenys, kur reikia švelniai spustelėti, kur paglostyti. Jaučiausi labai pamaloninta. Po masažo pasiūlytas atpalaiduojamasis pogulis ir žolelių arbatos puodelis man labai patiko.

Išėjusi iš kabineto pasidomėjau savininkės,

Gerdama arbatą pasikalbėjau su Kamile – pasidomėjau, kodėl ji nedalyvauja masažuotojų konkursuose, nes ji turinti masažuotojo nuojautą ir kažką tokio, kas reikalinga darbui su žmonėmis ir jų kūnu. Ji šyptelėjo, jog tokių planų turi. Jos kuklumas ir rankų miklumas – du nesuderinami dalykai, kurie kartu ir papildo vienas kitą. Jos noras – kad žmonės liktų patenkinti savo išvaizda ir pojūčiais, kuriuos patiria čia, CENTRO SPA. Pasidomėjus apie ultragarso terapiją, ji labai išsamiai papasakojo jos privalumus.

Pasak jos, tai neinvazinė, neskausminga ir labai švelni, procedūra, tinkanti visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai. Pirmiausia oda nuvaloma švelniu pieneliu ir tonizuojama. Po to atliekamas ultragarsinis veido valymas. Vėliau – ultragarsinis veido masažas, kuris sukuria šilumą audiniuose, todėl kraujagyslės plečiasi, pagerėja medžiagų apykaita, dėl ko membranos tampa pralaidesnės, ląstelės geriau įsisavina deguonį ir maitinamąsias medžiagas. Taip pat atpalaiduojami raumenys, skatinama kolageno gamyba, oda stangrėja, gerėja limfos cirkuliacija. Kaip patikino Kamilė, tai itin efektyvi stangrinanti, jauninanti procedūra, kuri yra visiškai saugi ir neskausminga. Atliekant radijo bangų procedūras, mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, pagerėja odos spalva, gaunamas odos patempimo – „lifting” efektas. Šios procedūros taip pat tinka ir randų mažinimui.

Aha, pamaniau, man kaip tik. Kitai dienai pasirinkusi susitikimo laiką, nutariau išbandyti.

Ultragarso terapija

Kaip ir vakar, mane pasitiko linksma, energinga savininkė Ingrida. Jos gera nuotaika tiesiog stulbinamai veikia, tad netrukus vėl buvau pakviesta į kabinetą, o gal geriau į jaukų kambarį, kur manęs laukė procedūra. Tiesa, draugė mane nufotografavo, nes, pasak jos, nuotraukas palygins prieš ir po procedūros.

Kai atsiguliau, veidas buvo nuvalytas ir pateptas specialiu želė tepalu. Jame yra trupučiukas vėsinančių medžiagų, tačiau veidui tai labai patiko, kartu ir man. Aparato galvutė, kurią laikė Kamilė, vedžiojo veidu, o aš stengiausi atsipalaiduoti. Atrodė, jog mano buvo užsnūsta. Toks teigiamas efektas! Po procedūros, kaip didžiausia smalsuolė, priėjau prie veidrodžio. Veidas tarsi atgijęs, šviesus, jokių nuovargio pėdsakų! Pati Kamilė patikino, jog reikėtų procedūrą pakartoti 5 kartus, t. y. kas savaitę, ir efektas būtų matomas dar geriau. Sutikau. Juk atvykti pas draugę ir pajusti, kad tavo veidas švyti – galima sau leisti, nes ne už kalnų pavasario ir vasaros maratonas.

Kai sėdau į automobilį, jaučiausi pakylėta ir net nepajutusi kelio atstumo grįžau namo. Mano šeima atkreipė dėmesį, jog mano veidas tapo gražesnis ir šviesesnis. Vakare, kai visa šeima sugulė, pagalvojau, jog gyvenimas toks trumpas, tad kodėl sau nepadarius dovanos, kuri džiugintų ne tik mane pačią, bet ir aplinkinius. Juk laiminga mama – šventė visai šeimai, aplinkiniams. Ačiū sakau CENTRO SPA Birštonas komandai, kurie mane ne tik sutiko su šypsena, bet ir išlydėjo, kur, beje, nebuvo triukšmo, didelio žmonių srauto ir visas dėmesys buvo skirtas tik man. O kad sugrįšiu – tikrai neabejoju, kartu atsiveždama „pastiprinimą” – savo drauges.

 

Ona Pagirienė, Vilnius

 

 

 

 

Taip pat skaitykite