KAFF Rudens taurės turnyre – „Pozityvūs“ pergalė ir „Birštono“ pralaimėjimas

IMGP7348

KAFF organizuotame Rudens taurės turnyre užsiregistravo 8 komandos. Tarp jų 3 mūsų krašto – „Nemunas“, „Pozityvūs“, „Birštonas“.

Pagal kvitrina.lt turimą informaciją, savo rungtynes pirmajame etape sužaidė Veiverių „Pozityvūs“ ir Birštono „Birštonas“. Veiverių komanda susitiko su Kauno „Šturmu“. „Pozityvūs“ futbolininkai įveikė varžovus rezultatu 5:3. Pasak klubo prezidento Laimono Sūdžiaus, jau pirmajame kėlinyje į kauniečių vartus krito du įvarčiai, o antrojo kėlinio pradžioje skirtumas padidėjo iki 3 (3:0). „Šturmo“ futbolininkai pelnė įvartį, į kurį Veiverių komanda atsakė dviem (5:1). Deja, anot Laimono, komanda atsipalaidavo ir per paskutines penkias rungtynių minutes praleido dar du įvarčius (5:3).

Spalio 22 d. Birštono futbolo stadione žaidė po didelės pertraukos susibūrusi „Birštono“ komanda, o jų varžovais buvo Kėdainių „Nevėžis B“ futbolininkai. Deja, debiutas nebuvo itin sėkmingas ir rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 1:2.

Pasak komandos vadovo Kęstučio Deltuvos, birštoniečiai buvo pajėgūs laimėti, jei būtų išnaudoję pirmajame kėlinyje sukurtus momentus. O vėliau situacija pasikeitė. Varžovai perėmė iniciatyvą, bet kova vyko iki pat rungtynių pabaigos. Deja, rezultatas nebuvo teigiamas. K. Deltuvos teigimu, kaip seksis komandai gyvuoti, dar sudėtinga spėlioti. Futbolo bendruomenė žengė žingsnį. Dabar bus laukiama diskusijos apie suaugusiųjų komandos reikalingumą Birštonui.

Spalio 23 d. Prienų futbolo stadione „Nemuno“ komanda susitiks su Kazlų Rūdos futbolininkais. Po šių rungtynių paaiškės pusfinalių poros.