KAFF pirmenybėse – skirtingos emocijos

Sausio 12-18 dienomis dvi komandos, kurioms atstovauja Prienų krašto futbolininkai, KAFF pirmenybėse žaidė trejas rungtynes, kuriose buvo iškovota viena pergalė ir patirti du pralaimėjimai.

Jiezno futbolininkai, po pralaimėjimo „Kiemo“ komandai (1:4, Paulius Bajoras), rungtynėse su „Pretendentų“ ekipa atrodė visiškai kitaip. Jau po pirmojo kėlinio jiezniškių persvara siekė 5 įvarčius, kuriuos įmušė Eimantas Šliaužys (2), Dainius Urbanavičius, Linas Gusas ir Ūdrys Žalys.

Antrajame kėlinyje varžovai sumažino skirtumą iki trijų įvarčių (5:2). Vis tik, tašką rungtynėse padėjo Jiezno futbolininkai. Įvartį pelnė D. Urbanavičius (6:2).

„Rind“ komandos futbolininkai vėl pralaimėjo. Rungtynėse su JK „Santaka-Inter“ komanda mūsų krašto futbolininkų atstovaujama ekipa po Manto Kačiausko pelnyto įvarčio pirmavo (1:0), bet dar pirmajame kėlinyje praleido du įvarčius į savo vartus, o jo pabaigoje turėjo vieno įvarčio deficitą (1:2).

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais (2:3). „Rind“ gretose įvartį pelnė Marijus Makštutis. Deja, tolimesni įvykiai buvo nepalankūs prieniškių komandai. Jie per šešias minutes praleido 3 įvarčius (2:6).

Po Aleksandro Jefišovo ir Julijaus Strampicko įvarčių skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (4:6). Tiesa, varžovai neleido ne tik priartėti, bet ir patys įmušė pergalingą įvartį (4:7).