Juozo Lodos taurė – „Ąžuolo” progimnazijai

Juozo Lodos taurė keturkovės nugalėtojams - „Ąžuolo“ progimnazijai.

Juozo Lodos taurė keturkovės nugalėtojams – „Ąžuolo“ progimnazijai.

Povilas Reibutis

Gegužės 12 d. Birštono stadione vyko Prienų rajono ir Birštono savivaldybių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, skirtos buvusiam Prienų sporto mokyklos direktoriui Juozui Lodai atminti bei jo vardo taurei laimėti.

Varžybose dalyvavo Prienų rajono („Ąžuolo“ progimnazija, Jiezno ir Stakliškių gimnazijos, „Revuonos“, Pakuonio ir Išlaužo pagrindinės mokyklos) ir Birštono (Birštono gimnazija) švietimo įstaigų mokiniai.

Mokiniai turėjo įveikti 60 ir 500 metrų distancijas, šokti į tolį ir mesti kamuoliuką. Mokyklos kovojo dėl komandinės pergalės, bet jų taškų krepšelių dydžiai priklausė nuo individualių kiekvienos komandos narių indėlio.

IMGP2189Mergaičių grupėje nugalėjo „Ąžuolo” progimnazijos atstovės (903 taškai), antros liko Jiezno gimnazijos mokinės (838), o trečiosios vietos apdovanojimai atiteko Pakuonio pagrindinės mokyklos mergaitėms (789).

Individualiai neaplenkiama buvo Jiezno gimnazijos atstovė Gintarė Pauliukevičiūtė (234 taškai). Antrą rezultatą parodė „Ąžuolo” progimnazijos mokinė Jovita Stravinskaitė (228), trečią – Aušrinė Kalakauskaitė iš Pakuonio pagrindinės mokyklos.

IMGP2205Berniukų grupėje triumfavo „Revuonos” pagrindinės mokyklos atstovai (938 taškai), kurie solidžiai aplenkė Birštono gimnazijos (810) ir „Ąžuolo” progimnazijos (799) mokinius.

Individualiai geriausiai pasirodė „Ąžuolo” progimnazijos atstovas Martynas Vaitkevičius (232 taškai), aplenkęs „Revuonos” pagrindinės mokyklos mokinius Povilą Damyną (226) ir Luką Valukonį (203).

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog J. Lodos taurę laimėjo „Ąžuolo” progimnazijos mokiniai (1697 taškai). Antroji vieta bendroje įskaitoje atiteko Birštono gimnazijos atstovams (1588), treti liko „Revuonos” pagrindinės mokyklos mergaitės ir berniukai (1586).

Liūdna, kad varžybose nedalyvavo Balbieriškio, N. Ūtos ir Skriaudžių pagrindinių mokyklų bei Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokiniai.

 

Taip pat skaitykite