„Juodos“ 7 minučių atkarpos kaina – dar vienas pralaimėjimas

IMGP8530

Spalio 10 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai tris kėlinius buvo žaidime išvykos rungtynėse su „Šiauliais“ (69:71), bet per septynias ketvirtojo kėlinio minutes buvo nublokšti į bedugnę (76:91) ir, nors sugebėjo grįžti į žaidimą (89:95), bet bendras rezultatas vėl buvo nesėkmingas (89:97).

Pirmoje rungtynių pusėje prieniškius į priekį traukė ką tik prisijungęs Dominykas Domarkas (11 taškų), bet ir šiaip komanda žaidė neblogai, neleisdama varžovams įgyti rimtesnio pranašumo (47:50). Po didžiosios pertraukos Dominykas pelnė dar du taškus ir buvo antras Prienų komandoje pagal rezultatyvumą (13 taškų). Daugiausiai taškų „Labas GAS“ komandai pelnė Brandon Brown (21 taškas). Karolis Giedraitis pelnė 12 taškų, Mintautas Mockus – 10.

Šiandien visiškai iš žaidimo iškrito Rokas Gadiliauskas, vis dar sunkiai savo vietą suranda Jylan Washington. Nustebino Mintautas Mockus, bet nuliūdino Arnas Adomavičius. Bendrai komandos žaidimas suteikia vilčių, bet būtina gerinti kovą po krepšiais ir stiprinti gynybą.

„Šiauliai“ – „Labas GAS“ 97:89 (25:25, 25:22, 21:22, 26:20)

Prienų komanda rungtynes Šiauliuose pradėjo dviem pramestais metimais. O pirmieji taškus pelnė aikštelės šeimininkai (2:0). Tiesa, Brandon Brown ir Doko Šalič pataikė po tritaškį ir prieniškiai įgijo 4 taškų persvarą (2:6). Keletą minučių „Labas GAS“ komanda išlaikė keturių taškų pranašumą (8:12). „Šiauliai“ paėmė minutės pertraukėlę ir po jos spurtavo 8:0 (16:12). Karolis Giedraitis pataikė sunkų metimą su pražanga ir sumažino atsilikimą iki vieno taško (16:15). „Šiauliai“ dar kartą „pabėgo“ (21:15). Tomas Gaidamavičius pakvietė komandą pasitarti. Dominykas Domarkas pelnė tritaškį, Mintautas Mockus – dvitaškį ir komandas skyrė tik vienas taškas (21:20). Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai įgijo 3 taškų persvarą (25:22), bet Dominykas Domarkas užbaigė pirmąjį kėlinį taikliu tritaškiu (25:25).

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda neleido „Šiaulių“ krepšininkams įsibėgėti. Nors aikštelės šeimininkai sugebėjo įgyti 3 taškų pranašumą (29:26), bet Doko Šalič ir Jylan Washington panaikino atsilikimą ir išvedė komandą į priekį (29:30).  „Šiauliai“ atsakė spurtu 10:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (39:30).
„Labas GAS“ komandą iš sausros išvedė Brandon Brown (39:32). Titas Sargiūnas dar dviem taškais sumažino atsilikimą (39:34). Likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 3 min. aikštelės šeimininkai vėl pirmavo 9 taškais (43:34). Bet ir šį kartą Prienų komanda nesiruošė leisti varžovams siautėti. Jylan Washington pelnė 4 taškus iš eilės, Karolis Giedraitis ir Dominykas Domarkas po dvitaškį ir komandas skyrė 5 taškai (47:42). Antanas Sireika priverstas vėl paimti minutės pertraukėlę. Į „Šiaulių“ tritaškį „Labas Gas“ atsakė Karolio Giedraičio taikliais baudos metimais ir Dominyko Domarko tritaškiu ir po dveijų kėlinių Prienų komandos deficitas buvo 3 taškai (50:47).

Trečiasis kėlinys prasidėjo Klaido Metrikio tritaškiu (50:50). Po Prienų komandos klaidų „Šiauliai“ įgijo 4 taškų persvarą (54:50). Doko Šalič ir Brandon Brown sumažino skirtumą iki vieno taško (54:53). Ir nors Doko Šalič uždirba nesportinę pražangą, bet aikštelės šeimininkai tik iš dalies pasinaudojo šia proga (56:53). Karolis Giedraitis grąžina vieno taško skirtumą (56:55). „Šiauliai“ pelnė tritaškį (59:55), bet gavo atgal dviejų tolimų metimų sprigtą (59:61). Deja, bet perlaužti rungtynių „Labas GAS“ krepšininkams nepavyko. Aikštelės šeimininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose. Ir nors Prienų komanda laimėjo trečiąjį kėlinį (22:21), bet po trijų kėlinių vis dar turėjo dviejų taškų deficitą (71:69).

Ketvirto kėlinio 7 min. „Labas GAS“ komandai virto tikru košmaru. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pralaimėjo atkarpą 20:7 ir iškart nukrito į gilią duobę (91:76). Klaidos ir tik klaidos tapo kritimo priežastimi. Per likusias 3 min. „Labas GAS“ komanda pabandė atsitiesti ir likus iki rungtynių pabaigos 9 sek. sumažino skirtumą iki 6 taškų (95:89).
Bet sukurti stebuklo nepavyko ir rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 89 :97.