„Juoda“ trečiojo kėlinio atkarpa nulėmė „Labas GAS“ komandos trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

IMGP8404

Spalio 1 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai savo aikštelėje žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Vilniaus „Ryto“ komanda. Rungtynių pradžia suteikė vilčių, jog šiandien Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai gali garbingai žaisti su šalies čempionais. Deja, Prienų komanda išbuvo  žaidime du kėlinius (35:42), bet trečiajame buvo pasiųsta į nokdauną ir prieš lemiamą kėlinį jos deficitas jau buvo 22 taškai (42:64). Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vėl išsilygino ir Prienų komanda pralaimėjo rungtynes 23 taškų skirtumu (66:89).

„Labas GAS“ -„Rytas“66:89 (21:25, 14:17, 7:22, 22:25)

„Labas GAS“ komandai 14 taškų pelnė Brandon Brown, 13 – Jylas Washington, 11 – Titas Sargiūnas. Deja, komanda visiškai pralaimėjo kovą po krepšiais (29/54).

Jylan Washington greitu prasiveržimu pelnė pirmuosius taškus (2:0). „Rytas“ baudų metimais rezultatą išlygino (2:2). Isiah Osborne pelnė dvitaškį  (4:2). Komandos apsikeitė taikliais metimais (6:4). „Rytas“ išnaudojo „Labas GAS komandos  klaidą ir išsiveržė į priekį (6:10). Titas Sargiūnas pataikė tritaškį ir komandas skyrė tik vienas taškas (9:10), o po Karolio Giedraičio dvitaškio ir taiklių Doko Šaličo baudos metimų „Labas GAS“ krepšininkai įgijo 3 taškų persvarą (13:10). Deja, „Ryto“ atsakas buvo 8:0 ir Vilniaus komanda įgijo 5 taškų pranašumą (13:18). Karolis Giedraitis ir Brandon Brown sumažino skirtumą iki dviejų taškų (16:18). Kėlinio pabaigoje „Rytas“ padidino persvarą iki 7 taškų (18:25). Brandon Brown taikliu tritaškiu sumažino atsilikimą iki 4 taškų ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 4 taškai (21:25).

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais „Ryto“ metimais (21:30). Bet Prienų komanda neleido vilniečiams pabėgti ir po Isiah Osborne tritaškio komandas skyrė 7 taškai (25:32). Karolio Giedraičio prasiveržimas baigėsi taškais (30:36), o po Doko Šalič reido iš „Ryto“ persvaros liko 4 taškai (32:36). Per likusias 4,5 minutes „Labas Gas“ pelnė 3 taškus, o „Rytas“ 6, ir po dviejų kėlinių Prienų komandos deficitas buvo 7 taškai (35:42).

Trečiasis kėlinys tapo juoda duobe Prienų komandai. „Rytas“ spurtavo 16:0 ir likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. pirmavo 23 taškų skirtumu (35:58). Ir tik tada Rokas Gadiliauskas pelnė pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje (37:58). Keturi iš eilės Jylan Washingtono pelnyti taškai sumažino skirtumą iki 20 taškų (42:62). Po trijų kėlinių komandas skyrė 22 taškai (42:64).

Ketvirtajame kėlinyje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai šiek tiek nusiramino ir pradėjo pataikyti. Tiesa, pagrindiniai „Labas GAS“ žaidėjai sėdėjo ant atsarginių suolelio. Žaidimas išsilygino. Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje svečiai iš Vilniaus turėjo 27 taškų persvarą (46:73), bet Prienų komanda sugebėjo sustabdyti varžovus ir Isiah Osborne rungtynių pabaigoje sumažino skirtumą iki 22 taškų (64:86), o rungtynės pasibaigė Mintauto Mockaus taškais (66:89).