Jubiliejinis Artūro Orlausko koncertas „Auksinė kolekcija“

Auksine kolekcija plakatas Kas pirmasis policijos automobilį pavadino „Diskoteka“? Kas pirmasis uždainavo apie meilę „Sofai“? Kas pirmasis degtinės taurelę prilygino „anegeliukui basomis kojytėmis“? Aišku, kad tai tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas, kuris visus šiuos legendinius „bajerius“ jums primins savo jubiliejiniame humoro šou „Auksinė kolekcija“.

Šiemet pavasarį sukako 33 metai, kai Lietuvos scenoje pasirodė aktorius, garsiausias Lietuvos komikas ir vienintelis lietuvis tarptautinio humoro festilvalio laureatas Artūras Orlauskas. Šis gražus jubiliejus iškilmingai ir trankiai buvo pažymėtas balandžio 1 –ąją Lietuvos komiko vakaro metu Vilniaus Pramogų arenoje. Tačiau koncerte, kuris buvo rodytas per TV3, dėl laiko stokos, nepavyko parodyti visų legendinių Artūro Orlausko kūrinių, kurie neišdildomai liko gerbėjų atminty. Todėl atsiliepdamas į visų jo talento gerbėjų pageidavimus Artūras su draugais rengia jubiliejinį humoro turą per Lietuvą, kuriame visi galės pasimėgauti kultiniais monologais „Angeliukai“, „Diskoteka“, „Avilys“, bei pamatyti naujausius A.Orlausko kūrybinius darbus ir miniatiūras. Kaip pasakė viena žiūrovė po „Komiko vakaro“ Vilniuje:-„Niekada netikėjau, kad po koncerto sunku net kvepuot, nes iš juoko skauda pilvą ir žandikaulius.“                                                  Per savo ilgą ir sėkmingą karjerą A.Orlauskas yra parašęs ne vieną scenarijų koncertams ir režisavęs visą puokštę populiariausių muzikinių humoro šou. Tai  „Gulago univermagas“, „ Europos bamba“, „Du Artūrai“, „Alergija“, „Traukinys“, „Lietuvos komiko vakaras“  ir kiti. Todėl savo jubiliejiniame koncerte jis taip pat atliks populiariausias dainas iš šių muzikinių projektų – „Sofa“, „Išeiginė“, „Pirma meilė“, „Kebabai“ ir kt. Koncertas kaip visada bus kupinas siurprizų, netikėtų anekdotų ir improvizacijų, ko niekada netrūko jo režisuotose spektakliuose ir koncertuose. Nepamirštami ir jo vaidmenys TV laidose „Bentski šou“, Šou bulvaras“, situacijų komedijoje „Kaimynai“, „Šeštadienio šou“ ir kt.  Beje Artūras Orlauskas yra ne tik vienintelis lietuvis pelnęs laurus tarptautiniame humoro  festivalyje, bet ir vienintelis koncertavęs užsieniuose trimis kalbomis-lietuvių, rusų ir lenkų

Jubiliejiniame koncerte dalyvaus jo ilgamečiai draugai ir bendražygiai –Klarkas, Aleksandras Karpavičius, anekdotų meistrai ir humoro žanro kolegos. Ir nepamirškite, kad pirmieji įsigyję bilietus gauna geriausias vietas, o veluojantis visada atsilieka nuo traukinio ir moka brangiau.

Koncerto trukmė 2 val. Bilietus platina Bilietai.lt

 

Organizatorius „Komiko teatras“

Taip pat skaitykite