Jubiliejiniame Kalėdiniame turnyre – azartas, bekompromisė kova ir krepšinio triumfas

_IGP9226

kvitrina.com

Antrąją Kalėdų dieną Išlaužo pagrindinės mokyklos salėje vyko jubiliejinis penktasis 3×3 krepšinio turnyras Išlaužo seniūno taurei laimėti.

Šiemet į turnyrą atvyko 8 komandos iš Išlaužo, Ilgakiemio, Linksmakalnio, Garliavos ir Šilavoto.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 4. Komandos, pogrupiuose užėmusios pirmąją ir antrąją vietas, sudarė finalinį ketvertą.

Pirmajame pogrupyje visas pergales iškovojo komanda „Dabar tai viskas“, dvi – „Šilavoto“ trijulė. EVG vyrukai pelnė vieną pergalę,  „Maironio“ komanda visus susitikimus pralaimėjo, bet visada po gražios kovos.

Antrajame pogrupyje 3 pergales pasiekė komanda „Silkė pataluose“, dvi – 3K trijulė, vieną – „West Side“ komanda. Jaunėliai iš „Pakrovėjų“ liko be pergalių, bet tikrai nenusiminė ir pažadėjo kitais metais pasirodyti sėkmingiau.

Pirmajame pusfinalyje susitiko komandos „Silkė pataluose“ ir „Šilavotas“. Labai dramatiškas rungtynes laimėjo „Silkė pataluose“ trijulė.

Antrajame pusfinalyje „Dabar tai viskas“ trijulė lengvai susitvarkė su 3K komanda.

_IGP9171

Kovoje dėl trečiosios vietos triumfavo pirmą kartą turnyre dalyvavusi „Šilavoto“ komanda.

Finalinis susitikimas buvo vertas aukščiausio įvertinimo. „Dabar tai viskas“ ir „Silkė pataluose“ komandos nebuvo linkę nusileisti iki pat susitikimo pabaigos. Pagrindinis laikas pasibaigė taikiai ir buvo pritaikyta auksinio taško taisyklė.

_IGP9206

Sėkmė lydėjo krepšininkus iš Ilgakiemio komandos „Silkė pataluose“.

_IGP9184

Išlaužo trijulė „Dabar tai viskas“ liko antra, o „Šilavoto“ komanda iškovojo bronzos apdovanojimus.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais, diplomais, o komanda nugalėtoja ir Išlaužo seniūno įsteigta taure.

Kalėdinis krepšinio turnyras Išlauže jau turi savo penkerių metų tradiciją ir dar smagiau, kad pastovius rėmėjus ir žmones, kurie rengia šį turnyrą.

Turnyro nuotraukos – ČIA  

Taip pat skaitykite