Jiezno „Senukai” turi kitus savininkus

Jonas Kavaliauskas

Jiezno mieste esanti ūkinių prekių parduotuvė, priklausanti „Senukų” tinklui, pakeitė savininkus. Ją perėmė gerai žinomi Jiezne MB „Remgeta” akcininkai. Tiesa, nors akcininkai tie patys, bet ūkinių prekių verslą administruojanti bendrovė vadinsis „Kieliukai” (generalinis direktorius Adomas Kielius).

Bendrovės vadovas teigė, jog vyks pokyčiai ne tik parduotuvės darbo grafike (prekyba šeštadieniais vyks ilgiau), bet ir asortimente. Pasak A. Kieliaus, vasaros sezono metu bus sudarytos sąlygos geromis kainomis įsigyti statybinių medžiagų, padidėjo įvairių sėklų pasiūla.

Vasaros pabaigoje klientų lauks didelis pasirinkimas mokyklinių prekių. Anot bendrovės generalinio direktoriaus, didės ne tik asortimentas, bet ir aptarnavimo lygis bei prekių į namus pristatymo paslauga.

„Norime savo krašte tapti ūkininkų, verslininkų, gyventojų nuolatiniais partneriais ir pagalbininkais”, ‒ ryžtingai pabrėžė Adomas Kielius.

Kielių šeimyna teigė, jog mato perspektyvą šiame versle, o sunkumų nebijanti, nes gerai žino, kad padarytas geras darbas atsiperka su kaupu.

Bendrovės vadovas potencialiems pirkėjams pažadėjo, jog nesuradus prekių parduotuvėje, nereikia nusiminti, nes užsisakius jos bus greitai pristatytos. „Savaitėmis tikrai nereikės laukti”, ‒ šyptelėjęs kalbėjo jaunas vyras.

Naujieji savininkai tikisi, jog jiezniškiai mieliau rinksis jų parduotuvę, o ne keliaus į Prienus ar Alytų.

 

Taip pat skaitykite