Jiezno gimnazijos valgyklai uždrausta maitinti moksleivius

Jiezno-gimnazijaPrienų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, gavę laboratorinių tyrimų protokolus, šiandien pakartotinai sustabdė Jiezno gimnazijos valgyklos (Vytauto g. 42, Jieznas) maisto tvarkymo veiklą. Ši veikla dėl neplaninio patikrinimo metu nustatytų grubių pažeidimų laikinai buvo sustabdyta šių metų lapkričio 26 d.

Ištyrus laboratorijoje aplinkos mėginius, patikrinimo metu paimtus nuo virtuvės lėkščių, šakučių, pjaustymo peilių ir lentų mėsai bei daržovėms, virtuvės samčių ir dubenų salotoms, rasta koliforminių bakterijų. Atlikus darbuotojų mikrobiologinius tyrimus, vienam darbuotojui nustatytas auksinis stafilokokas ir koliforminių bakterijų.

Ši vaikų maitinimo įmonė buvo pašalinusi ankstesnio patikrinimo metu nustatytus trūkumus, tačiau inspektoriams apsilankius pakartotinai, rasta smulkių pažeidimų.

Prienų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, Jiezno gimnazijos maisto ruošimo skyriaus veikla sustabdyta, įmonės vadovei nurodyta atlikti generalinį patalpų ir įrangos valymą bei dezinfekavimą. Bakterijomis užsikrėtęs darbuotojas nušalintas nuo darbo ir nukreiptas privalomai atlikti medicininę patikrą. Įmonė galės pradėti veiklą tik atlikus papildomus laboratorinius tyrimus po valymo darbų ir įsitikinus, kad jie atlikti kokybiškai.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, darželinukai ir nemokamą maitinimą gaunantys mokiniai laikinai maitinami iš Stakliškių vidurinės mokyklos atvežtu maistu vienkartiniuose induose.

Taip pat skaitykite