Jiezno bibliotekoje – diskusija apie veiklos galimybes

Prisijungdama prie renginių, skirtų Nacionalinei bibliotekų savaitei, balandžio 25 d. Jiezno biblioteka sukvietė miesto ir seniūnijos visuomenės atstovus diskusijai „Biblioteka – atvira pokyčiams“. Joje dalyvavo Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius ir jo pavaduotoja Asta Lukšaitė, socialinė darbuotoja Bena Astrovienė, kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Dalia Vertinskienė, gimnazijos direktorė Neringa Zujienė ir bibliotekininkė Vitalija Rūdienė, Jiezno PSPC direktorius Povilas Rimkus, parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas, Jiezno vaikų globos namų bibliotekininkė Sigutė Mockevičienė, Vėžionių kaimo bibliotekos darbuotoja Dalia Navickienė ir Kašonių kaimo bibliotekos darbuotoja Danutė Bajorienė.

 

Siekdamos plėsti savo veiklos sferą, bibliotekininkės Vilma ir Sigutė paprašė į susitikimą atvykusių įstaigų atstovų pasidalinti idėjomis, kaip galima būtų paskatinti vaikus ir jaunimą skaityti, suteikti reikiamas paslaugas vyresnio amžiaus žmonėms, bendradarbiauti organizuojant kultūrinį darbą. Diskusija buvo vaisinga, davė išties puikių rezultatų tiek Jiezno bibliotekos darbuotojoms, tiek ir jų pakviestiems svečiams, nes buvo išsakyta daug ir vertingų idėjų, susitarta dėl bendrų veiklų.

Diskusijoje taip pat dalyvavo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė ir jos pavaduotojas Artiomas Marchockis, metodininkė Dalia Bredelienė ir Aptarnavimo skyriaus vedėja Vida Paulauskienė.

Jiezno bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite