Jiezne apsilankė K. Brazauskienė

Netikėtos viešnios sausio 4-ąją sulaukė Jiezno vaikų globos namai. Jos auklėtinius aplankė Prezidento A. M. Brazausko našlė Kristina Brazauskienė, po vyro mirties pradėjusi aktyvią politinę veiklą. Ji atvežė vaikams saldainių ir žaislų, sintezatorių bei knygų apie Prezidento gyvenimą ir veiklą. K. Brazauskienė pasivaikščiojo po globotinių kambarius, ypač džiugiai buvo sutikta pačių mažiausiųjų, kurie krykštavo, džiaugdamiesi dovanėlėmis ir atvykėlių dėmesiu. Vyresnieji globotiniai pasakojo, jog visą praėjusį mėnesį jie sulaukė labai daug svečių su įvairiomis dovanėlėmis, tačiau, pasak globos namų direktoriaus pavaduotojos Meilės Blekaitienės, gaila, kad vėliau domėjimosi ir lankytojų būna mažai. Labai smagu, kai vieną kartą apsilankę, svečiai tampa gerais vaikų draugais, dažnai juos prisimenančiais ir aplankančiais ne tik didžiųjų metų švenčių proga.
Trumpo interviu portalui kvitrina.com metu K. Brazauskienė pasakojo, jog jos ir jos bendraminčių siekis – pakeisti esamą padėtį Seime, Vyriausybėje ir šalyje, o ypač reikalinga pakeisti žmonių gyvenimą, kad jie nesijaustų tokie nereikalingi ir nuskriausti. Svarbiausias tikslas – kad Lietuvos gyventojai būtų aktyvesni, siekdami pagerinti savo pačių gyvenimus. To pasiekti padeda ir kuriama partija, to nori daug K. Brazauskienei padedančių žmonių, praeityje patyrusių ir jos pagalbą bei paramą. Jie padeda rinkti parašus, sudominti žmones partijos tikslais ir siekiais, išjudinti pasyviuosius. Pasak K. Brazauskienės, daug teko bendrauti su įvairių šalies vietovių gyventojais, ir labai gaila tų, kurie yra stiprūs, protingi ir tvarkingi, bet nepasitiki savo jėgomis, todėl juos reikia skatinti neatiduoti valdžios atsitiktiniams politikams, bet patiems dalyvauti visuomeniniame gyvenime ir patiems kurti sau gyvenimą. Tikimasi, jog naująją Demokratinę darbo ir vienybės partiją pavyks įregistruoti pavasarį, kad būtų galima suspėti dalyvauti rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.
K. Brazauskienė kartu su ją lydinčiais bendraminčiais taip pat apsilankė Švenčionių ir Stepankevičių šeimose, kurias irgi apdovanojo ką tik praėjusių švenčių proga.

Taip pat skaitykite