„Jazz-Diremta“ vėl žaidė pratęsimą, bet šį kartą laimėjo

Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšininkai antrą dieną iš eilės žaidė pratęsimą ir antras kartas buvo sėkmingas (85:82).
Rungtynės su „Šilutės“ komanda buvo gan dramatiškos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai (2:7), bet aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 5 taškais (22:17). Antrame kėlinyje ilgą laiką pirmavę aikštelės šeimininkai jo pabaigoje leido „Šilutės“ komandai persverti rezultatą ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami vieno taško deficitą (39:40).
Tiesa, trečiame kėlinyje „Jazz-Diremtos“ krepšininkai sužaidė solidžiai ir įgijo 11 taškų pranašumą (62:51). Deja, ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai vos nesugadino pergalės džiaugsmo. Ir tik taiklūs A. Ramonaičio baudos metimai kėlinio pabaigoje išgelbėjo rungtynes (74:74).
Pratęsime rungtynių eigą jau kontroliavo aikštelės šeimininkai, kurie ir neišleido pergalės iš savo rankų (85:82).
„Jazz-Diremtai“ 22 taškus pelnė Paulius Kleiza, 19 – Audrius Ramonaitis, po 13 – Simas Raupys ir Donatas Sabeckis.