„Jazz-Diremta“ suklupo Radviliškyje

Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšininkai po sėkmingai sužaistos pirmosios rungtynių pusės (29:33) NKL čempionato išvykos rungtynėse su „Radviliškio-Juodelių“ komanda trečiame kėlinyje gavo antausį (8:21), ketvirtame sugebėjo išlyginti rezultatą (62:62), bet pratęsimo metu neprilygo aikštelės šeimininkams  ir turėjo pripažinti jų pranašumą (80:69).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį, bet pačioje pabaigoje leido varžovams persverti rezultatą savo naudai (16:14). Visgi antrame kėlinyje Birštono krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir po dviejų kėlinių pirmavo 4 taškais (29:33).
Tai, kas atsitiko trečiame kėlinyje, buvo sunku numatyti, bet tai įvyko, ir prieš lemiamą kėlinį aikštelės šeimininkai įgijo 9 taškų pranašumą (50:41). Tiesa, Birštono komanda surado jėgų ketvirtame kėlinyje išlyginti rezultatą (62:62).
Deja, pratęsimo metu pasikartojo trečiojo kėlinio scenarijus (18:7) ir rungtynės buvo pralaimėtos (80:69).
Birštono komandai 19 taškų pelnė Simas Raupys, 15 – Karolis Kokoška, 12 – Donatas Sabeckis, 11 – Mantas Lukminas.