Jaunoji „Svajonės“ klubo badmintonininkų karta Vilniuje užkopė ir ant prizininkų pakylos

Lukas Bucevičus ir Ernestas Leonavičius

Ernestas Leonavičius ir Lukas Bucevičius

Gegužės 7 d. Vilniuje vyko ketvirtasis „Dj“ grupės XI Lietuvos taurės varžybų etapas, kuriame dalyvavo ir būrys Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovų. V. R. Sidaravičiaus auklėtiniai varžėsi su Klaipėdos, Tauragės, Kauno, Vilniaus ir kitų šalies vietovių badmintonininkais. Dėl nugalėtojų vardų kovojo  51 dalyvis. Tarp jų ir šeši klubo „Svajonė“ narių: Ąžuolas Barkauskas, Lukas Bucevičius, Aurimas Kuzmickas, Ernestas Leonavičius, Henrikas Vaičiulis, Gabija Savickaitė. Visi jie 2004 m. gimimo.

Vaikinų vienetų varžybose (27 dalyviai) geriausiai iš balbieriškiečių pasirodė Lukas Bucevičius. Jis iškovojo 7 vietą. Ernestas Leonavičius buvo 9, Ąžuolas Barkauskas – 11, Aurimas Kuzmickas – 13.

Merginų vienetų varžybose Gabija Savickaitė iš 24 dalyvių užėmė 21 vietą. Tai buvo jos pirmosios tokio rango varžybos. Dvejetų varžybose Gabija su vilniete D. Šilobrit užėmė 10 vietą.

Sėkmingai dvejetų varžybose pasirodė L. Bucevičiaus ir E. Leonavičiaus pora. Vaikinai suklupo tik finale ir iškovojo antrąją vietą. A. Barkausko ir A. Kuzmicko dvejetas  užėmė 7 vietą.

Pasak V. R. Sidaravičiaus, klube auga perspektyvi jaunųjų žaidėjų karta, kuri ateityje pakeis jau pripažintus šalyje Balbieriškio klubo „Svajonė“ badmintonininkus.