Įvarčių lietus buvo palankesnis „Rūdupiui“

Rugsėjo 24 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos namų rungtynes vėl žaidė Kaune. Jų varžove buvo Jonavos „Fajetono“ komanda.

Prienų komanda apie savo pretenzijas į pergalę pranešė jau rungtynių pradžioje. Tadas Straleckas sėkmingai užbaigė dvi „Rūdupio“ atakas ir Prienų futbolininkai išsiveržė į priekį (2:0). Tiesa, svečiai gan greitai rezultatą išlygino (2:2).
„Rūdupio“ puolimas veikė be priekaištų ir iki pirmo kėlinio pabaigos į „Fajetono“ vartus įkrito dar 3 įvarčiai (5:2). Įvarčius mušė Evaldas Steponavičius (2) ir Adas Golmanas.
Antrojo kėlinio pradžioje Jonavos komanda sušvelnino rezultatą (5:3). Į varžovų vieną įvartį Prienų futbolininkai atsakė dviem (7:3).
Įvarčius pelnė Karolis Palaima ir Tadas Straleckas, įmušęs šiose rungtynėse jau trečiąjį įvartį.
Rungtynių pabaigoje „Fajetono“ futbolininkai sumažino skirtumą iki dviejų įvarčių (7:5).
Prienų „Rūdupio“ komanda iškovojo 8 pergalę ir šiuo metu užima 8-tąją vietą.