Įteiktos nuopelnų nominacijos

Birštone Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga buvo įteiktos nominacijos kurortui nusipelniusiems žmonėms: šešios banginuko statulėlės iš stiklo.

Petras Kazlauskas buvo nominuotas už Birštono istorijos puoselėjimą ir pirmojo Birštono krašte muziejaus įkūrimą. Šiuo metu kurorte yra ne vienas muziejus, bet padaryti pradžią visada sunkiau, negu puoselėti tai, kas jau sukurta.

Birštonas yra kurortas, tad turbūt niekas nenustebo, kad nominantais tapo net du sanatorijų atstovai. Rita Bazelienė buvo nominuota už ilgametį ir atsakingą darbą kurortologijos srityse, Vilma Mėtalienė – už ilgametį ir nuoširdų gydytojos darbą.

Nominacija už skleidžiančią šviesą, kultūros ir bendruomeniškumo puoselėjimą buvo įteikta Ramutei Šimukauskaitei, o už begalinę kantrybę ir atsakomybę ugdant jaunąją kartą – Birštono gimnazijos mokytojai Danutei Juodeikienei.

Kiekvienas kurorto ir ne tik sveikuolis pažįsta Aldoną Žaliauskienę, todėl nebuvo staigmenos, kai nominacija už sveikos gyvensenos skatinimą ir aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime buvo įteikta būtent jai.

Taip pat skaitykite