Išvyka į Raseinius „Labas GAS-KKSC“ krepšininkams neatnešė sėkmės

IMGP9791 2

Kovo 28 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkų viešnagė Raseiniuose, kaip ir rungtynės namuose, nebuvo sėkminga. Tiesa, išvykoje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sužaidė sėkmingiau. Pralaimėta 12 taškų skirtumu (78:90). Namų rungtynės buvo pralaimėtos 19 taškų skirtumu (74:93).

Mačą Prienų komanda pradėjo nelabai sėkmingai (2:11). Tiesa, po kelių minučių komandas skyrė tik 3 taškai (10:13). Deja, surengti proveržio nepavyko (14:22). Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 9 taškai (15:24). Antrajame kėlinyje Prienų komandos žaidimas visiškai išsiderino (21:45). Tiesa, „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai nesudėjo rankų ir po dviejų kėlinių komandos skyrė tik 13 taškų (35:48).

Trečiasis kėlinys vėl nusidažė juodomis spalvomis. Aikštelės šeimininkai „bėgo“ ir tik Nojaus Lebsko pelnomi taškai neleido jiems galutinai palaužti svečius (50:73).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai buvo pristabdyti. Skirtumas sumažėjo iki 12  taškų (65:77). Deja, bet ir šį kartą proveržis neįvyko, nors kėlinio pabaigoje Prienų komanda sumažino atsilikimą iki 9 taškų (75:84). Rungtynės pasibaigė raseiniškių pergale ir antru iš eilės Prienų komandos pralaimėjimu (78:90).

Pauliaus Ivanausko auklėtiniams liko tik vienas šansas pratęsti kovą dėl pergalės aštuntfinalyje – nugalėti varžovus trečiose serijos rungtynėse ir grąžinti seriją į savo areną.

Labas GAS-KKSC“ komandai 23 taškus pelnė Nojus Lebskas, 22 (10 atkovotų kamuolių) – Arnas Tilindė. Kajaus Okmano sąskaitoje 11 taškų.