Išvarytas lyderis, lietus techninių pražangų,  taip ir neatrastas žaidimas, o finale – beviltiškas pralaimėjimas

IMGP6012

Kovo 11 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė RKL čempionato namų rungtynes su „Kupiškio“ komanda. Deja, gausiai susirinkę Birštono komandos sirgaliai buvo priversti nusivilti, nes Aurimo Liuizos auklėtiniai taip ir nesugebėjo sustyguoti savo žaidimo. Jau antrajame kėlinyje Birštono komanda pradžioje prarado vieną iš lyderių Vytautą Jakubaitį, kuriam rungtynių teisėjas per 15 sekundžių sugebėjo skirti dvi technines pražangas.
Po to jas uždirbo dar du „Milastos“ žaidėjai. Birštono komandos veiksmai buvo išbalansuoti ir tai atsispindėjo žaidime.

Kurorto komanda 3 kėlinius sugebėjo stabdyti svečius ir atsilikimas nebuvo beviltiškas (16:25, 33:43, 55:65). Bet  ketvirtajame įvyko aikštelės šeimininkų žaidimo griūtis. Per kėlinį pelnyta tik 10 taškų, o varžovams leista sumesti 22. Finale buvo patirtas pralaimėjimas 22 taškų skirtumu (65:87).

Eivydas Aleksa pelnė 14 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Andrius Gedminas į varžovų krepšį įmetė 15 taškų.