Iš tarptautinio festivalio – su laimėjimais ir gera nuotaika

DSC00125

Kovo 24 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro liaudiškų šokių kolektyvai „Vajaunas“ ir „Trapukas“ dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse „Baltic Amber Spring 2018“, kuris vyko Lenkijoje, Suvalkų mieste. Šiais metais į Suvalkų kultūros centrą atvyko per 800 įvairaus amžiaus šokėjų, kurie papuošė renginį net keturių žanrų šokiais. Kaitino ne tik saulė, kuri pasitiko Lenkijoje, bet ir scenos atmosfera buvo „užvirusi“ nuo įspūdingų pasirodymų. O jų buvo apie 100.

Šokių grupių pasirodymus vertino kompetentinga komisija. Pasirodymai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: atlikimo technika, šokio idėja, estetinis pateikimas, originalumas. Kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti I, II, III vietos laimėtojai bei suteiktos atskiros nominacijos už puikiai pašoktus šokius.

Visi šokių kolektyvai apdovanoti konkurso organizatorių padėkomis, specialiai festivaliui sukurtais prizais, medaliais už 1-ąją vietą. Pirmą kartą šiame festivalyje – konkurse dalyvavusius prieniškius lydėjo sėkmė.

Trapuko nuotrauka

Antrojoje festivalio dalyje, kurioje dalyvavo prieniškiai, iš įvairių kolektyvų keturiasdešimties atliktų šokių, pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvo „Vajaunas“ (vadovė Ligita Gediminienė) šokis „Dirižablis“ (choreografija Vandos Verkulienės) buvo įvertintas II vieta, šokis „Trikinkė“ (choreografija Vidmanto Mačiulskio) – I vieta. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvo „Ttrapukas“ šokis „Šelmių polka“ (choreografija Edmundo Verpetinsko) įvertintas I vieta. Iš tarptautinio festivalio –konkurso kolektyvai grįžo ne tik su laimėjimais, bet ir puikiai nusiteikę.

Ligita Gedidiminienė

 

Taip pat skaitykite