Irma Gedminaitė apgynė čempionės titulą

Rugpjūčio 27 d. Kaune vykusiame Lietuvos petankės vienetų čempionate birštoniškė Irma Gedminaitė moterų grupėje iškovojo pirmą vietą ir apgynė čempionės titulą, kuri pirmą kartą iškovojo praeitais metais.
Antrą vietą atiteko Jolitai Lopėčiūtei, trečią – Eglei Budreikienei.
Irma Gedminaitė pakviesta į šalies rinktinę, kurios sudėtyje spalio  17-19 dienomis Turkijoje dalyvaus Pasaulio petankės trejetų čempionate.
Vyrų grupėje dėl nugalėtojo titulo varžėsi ir penki mūsų krašto petankistai: Paulius Bagdanavičius, Giedrius Bisikirskas, Vytautas Gedminas, Vytautas Vaitkevičius ir Vytautas Žiūkas. Deja, į finalinį etapą pateko tik Vytautas Gedminas.
Pusfinalyje  birštoniškis susitiko su Mantu Čižausku ir įveikė rezultatu 13:10, nors atrankos etape buvo beviltiškai jam pralaimėjęs (3:11).  Antrame pusfinalyje Vytautas Jurgaitis įtikinamai laimėjo prieš Rimantą Jasutį (11:5).
Finale susitiko Vytautas Gedminas ir Vytautas Jurgaitis. Birštono “Šilagėlės” klubo atstovas, pirmaudamas partijoje 9:3, išleido iniciatyvą ir pralaimėjo ją rezultatu 9:13. Vytautui Gedminui atiteko antrą, čempionu tapo Vytautas Jurgaitis, o trečią vietą užėmė Mantas Čižauskas.

Taip pat skaitykite