Irma Bagdanavičienė – Tautų taurės nugalėtoja


kvitrina.com

Šveicarijoje pasibaigė Europos vienetų ir dvejetų petankės čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo ir mūsų kraštiečiai – Irma Bagdanavičienė ir Robertas Travkinas.
Primename, jog po penkių kvalifikacinių turų tarp 16 stipriausiųjų komandų prasimušę moterų (Irma Bagdanavičienė, Doringa Burneikienė) ir vyrų (Robertas Travkinas, Almantas Burneika) dvejetai pralaimėjo savo susitikimus aštuntfinalyje ir baigė pasirodymus (9–16 vietos).  

Vienetai (Irma Bagdanavičienė ir Robertas Travkinas) ir mišrus dvejetas (Doringa Burneikienė ir Almantas Burneika) kovas tęsė Tautų taurės turnyre.
Deja, Robertas Travkinas ketvirtfinalyje turėjo pripažinti Latvijos atstovo pranašumą ir baigė pasirodymą Europos čempionate.
Irma Bagdanavičienė ir mišrus dvejetas (Doringa Burneikienė ir Almantas Burneika) sėkmingai įveikė visus varžovus ir tapo Tautų taurės nugalėtojais. Bendroje įskaitoje lietuviai užėmė 17-ąją vieta.
Irma kelyje link Tautų taurės nugalėtojos titulo užtikrintai įveikė varžoves (13:5, 13;6, 13:5). Primename, jog kelią į stipriausiųjų 16-uką jai užtvėrė pralaimėjimas Monako atstovei rezultatu 12:13.  

Taip pat skaitykite