Internetas ir televizija maksimaliam patogumui

Tiek žiūrint televiziją, tiek naršant internete, svarbus patogumas, kurį galėtumėte jausti, tuo pačiu gaunant lengvą prieigą prie didelės kanalų ar programų, informacijos gausos. Šiuolaikinės technologijos patogiam naršymui ir žiūrėjimui atveria plačias galimybės. Tai privalumai ne tik Jūsų laisvalaikiui ir pramogai, bet ir edukacijai, platesniam pasaulio pažinimui bei kitoms reikmėms – viskas priklauso nuo individualių poreikių.

Toliau skaitydami sužinosite apie greitą šviesolaidinį internetą ir patogaus naudojimo išmaniąją televiziją, galėsite išsirinkti sau tinkamiausius planus. Jūsų dėmesiui pristatoma daug įvairių pasiūlymų geromis kainoms, tad nepraleiskite galimybės įsigyti tai, ko reikia patogiam naršymui bei žiūrėjimui.

Puikūs išmaniosios televizijos planai

Išmanioji televizija, ko gero, yra pati patogiausia mėgstantiems žiūrėti televizorių. Galimi įvairūs išmaniosios televizijos paketai, pradedant pagrindiniu planu, baigiant didžiuoju. Didysis planas yra skirtas patiems išrankiausiems žiūrovams, jam būdinga didelė kanalų gausa iš įvairių kategorijų, skirtingomis kalbomis. Pagrindiniame plane – patys svarbiausi ir žiūrimiausi kanalai. Tiems, kuriems mažo paketo neužtenka, o didysis yra per didelis, galimas ir vidutinio plano pasirinkimas. Tai tikras aukso viduriukas už gerą kainą.

Išmanioji televizija pasižymi ne vien kanalų gausa, bet ir patogiu valdymu, archyvavimu, o taip pat duomenų sauga sukuriant atskiras žiūrėjimo erdves vaikams ir suaugusiems.

Greičiausias internetas visiems Jūsų naršymo poreikiams

Be interneto šiais laikais – nė iš vietos. Dažnai jis dar svarbesnis, nei televizija. Todėl svarbu pasirūpinti tinkamu interneto planu su tenkinančiu greičiu ir neribotais duomenimis. Jūsų patogumui, yra sukurti skirtingi interneto planai įvairiems naršymo poreikiams. Panašiai, kaip ir televizijos planai, interneto planai taikomi baziniams, vidutiniams ir išrankiems poreikiams. Pagal planus ir skirtingi jų greičiai bei suteikiamos galimybės. Visiems interneto planams būdingas neribotas duomenų kiekis, o taip pat nemokamos papildomos paslaugos.

Naršykite laisvai ir patogiai, mėgaukitės didele televizijos kanalų gausa ir kitais žiūrėjimo patogumais išsirinkę savo poreikius labiausiai atitinkantį planą!

Daugiau apie skaitmeninės televizijos ir greito šviesolaidinio interneto planus sužinosite: https://splius.lt/

Taip pat skaitykite