Informacija siekiama ne sužeisti, bet įkvėpti, greičiausiai kokiai nors ideologinės kovos srovei.

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 11 06 – 12 d. d
Saulė kartu su karinguoju Marsu keliauja Skorpiono ženklu. Saulė ir Marsas Skorpione – akcentas į kovą, kuri nežino jokių kompromisų ir visai neprivalo laikytis kokių nors taisyklių. Vienintelis ir svarbiausias akcentas – tai (veiksmas) yra efektyvus ar jis nėra efektyvus. Arba – nepakankamai efektyvus. Tikslas pateisina bet kokias priemones, svarbu kad tas tikslas būtų pasiektas. Vadinasi, konfliktų zonose kaunamasi bus absoliučiai negailestingai.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus kol kas yra Skorpiono ženkle, todėl mielai globos visokiausius informacinius karus, siekį mintimi, žodžiu ar informacija sužeisti ar paveikti norima kryptimi. Penktadienį, kai Merkurijus pereis į Šaulio ženklą, ši tendencija pasikeis, prasidės laikas kai žiniomis, informacija siekiama ne sužeisti, bet įkvėpti, greičiausiai kokiai nors ideologinės kovos srovei. Dalykinis gyvenimas vyks sunkiau.
Mėnulis juda savo Jaunaties link ir savaitės pabaigoje bus beveik visiškai sudilęs. Tai reiškia, kad dabar laikas palankus svarbesnius asmeninius reikalus užbaigti, o pradėti bus palankus tuomet, kai Mėnulis pradės pilnėti. Vadinasi, jau kitą savaitę. Grožio supratimą ir jausmus globojanti Venera kol kas yra Mergelės ženkle, tad ne pati stipriausia, tačiau trečiadienį pereis į Svarstykles ir iš karto nepaprastai sustiprės. Ji netaps jausminga, tačiau pasidarys labai estetiška ir vadovausis mintimi, kad pasaulį grožis gelbėti gali.
Avinas. Adrenalinas. Darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka. Tačiau nuo nuobodulio saugos įsitikinimas, kad dabar būtų labai puikus metas nudžiuginti save kokiais nors nuotykiais ar panašiais dalykais. Savaitės pabaigoje prasidės palankus metas domėtis būsimomis kelionėmis. Tiktų ir sveikata pasirūpinti.
Jautis. Aplinkybės. Tęsiasi metas, kai daug kas priklauso ne nuo jūsų norų ar pastangų, o nuo išorės – išorinių aplinkybių, ar kitų asmenų valios bei pastangų. Ta ana pusė žada būti labai aktyvi ir linkusi primesti savo valią. Kita vertus, verta apsvarstyti, ar su šita banga verta kovoti, ar ja pasinaudoti. Rudens pramogų laikas baigiasi, ateina laikas rūpintis sveikata ir sveikatingumu.
Dvyniai. Pareigingai. Gali būti daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigų ir įsipareigojimų vykdymo. Viskas gali vykti ganėtinai karštligiškai, bet galiausiai tvarkos ir pareigos jausmas nugalės ir viską į vietas sudėlioti pavyks. Savaitės viduryje nusibos domėtis namų estetika ir pasidarys įdomu asmeninės pramogos ir kūryba.
Vėžys. Linksmai. Puikus laikas – šią savaitę bus daug smagios veiklos, pramogų, kurios vers smagiai pajudėti, bet atsidėkos smagias įspūdžiais ir puikia nuotaika. Savaitės viduryje paaiškės, kad rūpintis namais ir namiškiais yra taip pat svarbu, kaip ir palaikyti ryšius su svarbiais jums žmonėmis.
Liūtas. Namie ir šalia. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų žada pasiglemžti namų, šeimos reikalai ir reikalai šioje srityje. Atrodo, nuveikti pavyks išties nemažai, gyvenimas dėl to pagerės, bet pasistengti irgi reikės. Piniginiai, turtiniai reikalai pasidarys ne tokie svarbūs, o savaitės pabaiga pasakys, kad rudens pramogų sezonas – jau čia pat.
Mergelė. Būti ir turėti. Savaitės viduryje įvyks svarbus pokytis – pasidarys svarbu ne tai, kokie nuostabūs esate, bet tai, kokios praktinės naudos šiuo metu galite turėti. Ir dėmesys nukryps būtent šia linkme. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug judėjimo, išvykų ir daug bendravimo su įdomiais jums žmonėmis.
Svarstyklės. Jausmingai. Savaitės pradžia – niekuo neypatinga: truputis šio, truputis ano. Savaitės viduryje pasikeis vidinė būsena – pasidarysite jausmingesni, bus svarbu ir apie save, ir sau kurti gražius, mielus dalykus. Taip pat bus svarbu ir piniginiai, turtinai reikalai – greiti ryžtingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti apčiuopiamos naudos.
Skorpionas. Visa jėga. Būsite labai energingi, labai ryžtingi, labai veiklūs ir savo tikslo ar tikslų sieksite labai tiesmukai, taip, tarsi aplinkybės turėtų taikytis prie jūsų, o ne jūs prie aplinkybių. Žinoma, tai puikus laikas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Savaitės pabaigoje atbus sėkmė ir piniginiuose reikaluose.
Šaulys. Įprastai. Beveik. Didžiąją savaitės dalį gyvenimas bus ganėtinai įprastas – darbe įprasti darbai, namie – įprasta tvarka. Na, darbe gali būti kažkokių smagių, malonių smulkmenų. Savaitės pabaigoje pasikeis vidinė būsena: pasidarysite labai dalykiški, daug bendrausite ir imsite daug judėti. Maloniai džiuginti ims artimi draugai.
Ožiaragis. Smagūs pokyčiai. Visą savaitę sektųsi kolektyvinė veikla: bendri darbai kartu su bendraminčiais, artimais draugais, planai ar darbai su artimiausiais kolegomis profesijos srityje ar panašūs dalykai. Antroje savaitės pusėje ims daugėti veiklos ir tiesiog darbe, profesijos srityje, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų ar patogumų kūrimu.
Vandenis. Siekiai. Atrodo, bus nemažai veiklos darbe, profesijos srityje. Tikėtina, kad bus nemažai darbų, visokių iššūkių, viską reikės daryti greitai, ilgai nesvarstant. Geroji žinia yra ta, kad jėgų, energijos bei ryžto turėsite daug, todėl nuveikti pavyks išties daug. Savaitės pusėje prasidės puikus metas ir rudens kelionei. Žuvys. Tai, kas toli. Svarbiausias šios savaitės akcentas – kelionės arba veikla susijusi su užsieniu. Puikus metas kelionėms, kurios skatina daugiau, smagiau pajudėti, palankus metas ir su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai. Darbų darbe ims daugėti savaitės pabaigoje – kol kas nedidelių. Maloniai nudžiuginti gali santykiai su kai kuriais asmenimis.

Taip pat skaitykite