Indėlius banke „Snoras“ laikę žmonės juos atgaus iki sausio pradžios

Visi banko „Snoras“ indėlininkai – fiziniai ir juridiniai asmenys – turėję indėlius, kurių suma neviršija 345,2 tūkst. litų, visus jiems priklausančius pinigus atgaus iki sausio pradžios. Tai yra valstybės garantuojama įstatymu.

Lietuvos bankui nusprendus paskelbti banką „Snoras“ nemokiu ir kreiptis į teismą dėl bankroto procedūros iškėlimo, indėliai žmonėms bus grąžinami per kitą valstybės pasirinktą banką. Tikimasi, kad indėliai bus pradėti mokėti artimiausiu metu. Žmonių patogumui jiems nereikės atlikti jokių procedūrų, jie bus informuoti, kuriame banke yra jų indėliai ir galės pasirinkti, ką su jais daryti toliau.

Informuojame, kad nuo penktadienio žmonės „Snoro“ bankomatuose bei bankas „Snoras“ skyriuose nebegali išsiimti pinigų ar atlikti finansinių operacijų – bankomatai ir „Snoro“ skyriai neveikia.

Grąžinti indėlius įpareigoja įstatymai, kuriuose numatytas grąžinimo terminas yra 20 darbo dienų ir šis terminas gali būti pratęstas dar 10 darbo dienų. Tam, kad grąžinti indėlius valstybė turės pasirinkti banką, per kurį vykdys šiuos mokėjimus. Tikimasi, kad pirmadienį jau bus paskelbtas „Snoro“ bankroto administratorius ir tai leis pradėti visas procedūras ir kuo skubesnį indėlių gražinimą.

2011-11-28                                          Spaudos tarnyba

Taip pat skaitykite