Ilgametis Prienų komandos strategas treniruos „Lietuvos rytą“

seskusOficiali „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos svetainė paskelbė, jog  ilgametis Prienų krepšinio komandos strategas Virginijus Šeškus pasirašė su „Lietuvos rytu“ vienerių metų sutartį su teise pratęsti ją dar metams.

Kalbos, kad emocingasis V.Šeškus gali treniruoti vilniečių ekipą, sklandė jau senai. Pirmasis rimtesnis pokalbis dėl Virginijaus persikėlimo į Vilnių įvyko vasario 9 d. Prienuose, po rungtynių tarp Prienų „TonyBet“ ir „Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandų. Tada vilniečių klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas pasiūlė V. Šeškui rimtai pagalvoti apie vyr. trenerio pareigas jo komandoje. Tiesa, pats V. Šeškus tada atsakė, jog apie tokias pareigas kalbėti dar anksti, bet antruoju šioje komandoje norėtų padirbėti.

Ir štai pokalbiai virto realybe. Krepšinio klubo „Prienai“ direktorius Aurimas Bartuška naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog V. Šeškaus perėjimas į „Lietuvos rytą“ – logiškas krepšinio specialisto sprendimas, bet tai nereiškia, jog „Prienų“ klubas kitam sezonui neformuos komandos. Tiesa, klubo direktorius pabrėžė, jog pirmiausiai reikia oficialiai uždaryti šį sezoną ir pasidžiaugti juo, o paskui nerti į kitų klausimų sprendimus.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, krepšinio klubo „Prienai“ valdyba jau vedė konsultacijas su potencialiais rėmėjais dėl paramos kitame sezone. Šaltiniai Prienų rajono savivaldybėje patvirtina, jog savivaldybė vienareikšmiai pasisako už komandos išlaikymą.

Tiesa, reikia pripažinti, jog Prienų krepšiniui prasideda naujas periodas, bet be V. Šeškaus. Galima drąsiai teigti, jog dabar jau buvęs ilgametis komandos strategas ekipoje buvo daugiau nei  treneris. Bet Prienuose liko dar vienas komandos siela ir veidas – charizmatiškasis Aurimas Bartuška. Taip pat reikia tikėtis, jog ir pergalingo komandos kelio vienas iš ramsčių, klubo prezidentas Naglis Jaruševičius ir toliau liks jai ištikimas.

Taip pat skaitykite