27 Igno Sargiūno taškų pergalei Utenoje neužteko. Prienų komanda neprilygo „Juventus“

IMGP5612

Gegužės 12 d. Prienų „CBet“ krepšininkai pralaimėjimu pradėjo „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes su Utenos „Juventus“ komanda (72:86). Manto Šerniaus auklėtiniai atrodė pavargę ir jų lyderių metimai dažniausiai skriejo pro šalį. Tik Ignas Sargiūnas gelbėjo komandą nuo visiško sutriuškinimo. Žaidėjas pelnė 27 taškus. Antroje mačo pusėje šiek tiek atsigavęs Emmanuel Lecomte surinko 14 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Dviženklę taškų sumą surinko ir Martynas Pacevičius, bet ir jo agresyvumas buvo toli nuo įprasto. Tai, kad pastaruoju metu sau vietos aikštelėje neranda Dominykas Domarkas, jau tapo įprasta, bet šios dienos žemas Mindaugo Sušinsko rezultatyvumas nustebino. Abu žaidėjai pelnė po 5 taškus. Štai, kur komandos neišnaudotos galimybės. Mantas Šernius kliovėsi tik 8 žaidėjais ir tik rungtynių pabaigoje išleido Justiną Jogminą ir Roką Gadiliauską. „CBet“ taip ir nesurado savo žaidimo, o spurtas, kuris leido sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, buvo vieno žaidėjo benefisas. Ką gi, po trijų dienų laukia mačas Prienuose. Reikia tikėti, jog „Juventus“ bus nugalėtas ir serijos lemiamos rungtynės persikels į Uteną.

„Juventus“ – „CBet“ 86:72 (29:19, 19:16, 20:25, 18:12)

Laimėję pirmąjį rungtynių ginčą Prienų krepšininkai pelnė ir pirmuosius taškus (0:2, Martynas Pacevičius). Deja, bet kiti penki metimai skriejo pro šalį ir varžovai „pabėgo“ (8:2). Iniciatyvos ėmėsi Ignas Sargiūnas ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (8:4).  Po Einaro Tubučio tolimo šūvio komandas jau skyrė 3 taškai (12:9). Bet vėl tušti „CBet“ metimai leido aikštelės šeimininkams įgyti 9 taškų persvarą (18:9). Ir vėl komandai taškus pelnė Ignas Sargiūnas (18:12).  O vėliau vėl Prienų komanda įkrito į puolimo duobę ir „Juventus“ dar padidino savo pranašumą iki 11 taškų (25:14). Likus iki kėlinio pabaigos apie minutei po Igno Sargiūno ir Simo Jarumbausko taiklių metimų Prienų komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (25:17). Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 10 taškų (29:19).

Dominyko Domarko tritaškis pirmoje antroje kėlinio atakoje (29:22) suteikė vilčių, jog prasidės komandos atsigavimas. Deja, „Juventus“ išnaudojo Prienų komandos prastą puolimą ir padidino savo persvarą iki 15 taškų (37:22). Po „Manu“ ir Einaro Tubučio taiklių metimų Manto Šerniaus auklėtiniai sumažino skirtumą iki 11 taškų (37:26). Bet eilinį kartą Prienų komanda paleido varžovus ir jie labai greitai sukrovė 18 taškų persvarą (44:26). Iki kėlinio pabaigos „CBet“ krepšininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 13 taškų (48:35).

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Manu“ taškais (48:37). Ir nors aikštelės šeimininkai vėl įgijo 16 taškų pranašumą (53:37), po Igno Sargiūno kosminės atkarpos (3 dvitaškiai ir 2 tritaškiai) iš jo liko tik du taškai (60:58). Deja, nusiraminti ir pratęsti spurtą Manto Šerniaus auklėtiniams nepavyko. Utenos krepšininkai sėkmingai sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 8 taškų persvarą (68:60).

Ketvirtajame kėlinyje Prienų atakos jau buvo bedantės. Aikštelės šeimininkai kontroliavo žaidimo eigą ir ramiai išsaugojo pergalingą rezultatą (86:72).