Ieva Narkutė: pavasarinis “Švelnesnis žvėris” – Birštone

unknownKovo 21 d. Birštono kultūros centre – akustinis Ievos Narkutės koncertas. “Švelnesnis žvėris” atvyksta žadinti pavasario į Birštoną.

Jis rengiasi pakedenti savo kailį gaiviame vėjyje, iš visų plaučių uosti pavasario kvapą ir papasakoti visiems susirinkusiems, koks jis šį pavasarį. Papasakoti ypač ramiai ir melodingai, lydimas R.Rainio akustinės gitaros skambesio. Dar niekada žvėris nebuvo toks jaukus.

 Ieva:

“Koncertai –  kaip pasimatymai, jiems panašios taisyklės galioja.

Į pasimatymus su įdomiais žmonėmis norisi eiti dažnai. Ir koncertuot įdomiems ir mieliems žmonėms norisi dažnai. Kaip ir geram pasimatyme, taip ir geram koncerte įsižiebia logiškai nepaaiškinama kibirkštis. Mes vieni kitais susižavime, tampame pažeidžiami, jautresni.  Aš padainuosiu  dainas iš Žvėries albumo. Tikiuosi, kai kurias jau dainuosime kartu. Žvėriui labai svarbu, jog ateitumėt. Ir atsiveskit tuos, su kuriais būnate prie jūris. Pažadu dainuot iš širdies”.

 Kiti apie Ievą ir Žvėrį:

„Švelnesnis žvėris“ – išties vienas gražiausių ir jausmingiausių lietuviškų albumų, išleistų šįmet”-  Ramūnas Žilnys “Lietuvos rytas”.

“Abumas – terapinis visiems, kenčiantiems nuo išsiskyrimo(-ų). Dėl to, manau, net jeigu jis neišpopuliarės kaip radijo grojamas kūrinys, nesusirinks mamų ar tėčių apdovanojimų, jis taps kultinis tarp jaunų žmonių”, – Justinas Žilinskas “Akivarai”.

“Albumą “Švelnesnis žvėris” išleidusi I.Narkutė šiuo metu drąsiai gali būti vadinama perspektyviausia ir talentingiausia jaunosios kartos dainininke” – DELFI.

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite