Į Prienų sporto areną grįžusi „Prienų taurė“ sulaukė 148 dalyvių ir buvo sėkminga šeimininkams

kvitrina.com

Spalio 28 d. Prienų sporto arenoje po metų pertraukos vėl susirinko Lietuvos smiginio elitas ir svečiai iš Latvijos. Dėl Prienų taurės kovojo 112 vyrų, 28 moterys ir 8 jaunuoliai.

Prienų klubui „Stadionas“ atstovavo 15 narių. „Stadiono“ komanda šiose reitinginėse varžybose pasirodė puikiai. Pirmiausiai, prieniškiai, laimėję prieš „Smiginis LT“, prasibrovė į stipriausiųjų šalies komandų ketvertuką ir dar turi šansą tapti geriausia šalies smiginio komanda.

Keturi „Stadiono“ nariai, užėmę grupinėse varžybose pirmąją arba antrąją vietas, pateko tarp 64 geriausiųjų ir tęsė kovas.

Pirmąsias atkrintamųjų maratono kovas laimėjo Egidijus Karčiauskas, Dalius Židanavičius, Domas Barauskas ir Mindaugas Barauskas. E. Karčiauskas tarp 16 stipriausiųjų nepateko, o kiti „Stadiono“ nariai prasimušė į aštuntuką geriausiųjų. Mindaugas Barauskas ketvirtfinalyje egzaminavo savo sūnų Domą. Jis pasirodė labai gerai ir Mindaugui pralaimėjo tik rezultatu 3:4. Tokiu pat rezultatu savo oponentui ketvirtfinalyje pralaimėjo ir Dalius Židanavičius.

Barauskų šeima

Mindaugas Barauskas pergalingai nužingsniavo iki finalo, kur 5:4 įveikė Laimį Zubavičių ir tapo „Prienų taurės“ nugalėtoju.

Jaunimo grupėje Domas Barauskas tapo nugalėtoju, o jo brolis Matas užėmė antrąją vietą.

Moterų grupėje nugalėtoja tapo Asta Juknienė iš Elektrėnų.

Taip pat skaitykite