Į Pakuonio mokyklą atėjo 17 pirmokų

Rugsėjo pirmoji – tai lyg šviežio oro gurkšnis ir naujo gyvenimo tarpsnio pradžia. Ši šventė, nors ir ateina kasmet, visada būna skirtinga. Štai Pakuonio pagrindinės mokyklos slenkstį peržengė septyniolika pirmokų ir nuo šiol jų gyvenimas iš esmės pasikeis.
Jie pirmą kartą kartu su vyresniais mokiniais pražingsniavo bendroje kolonoje, pirmą kartą prisilietė prie mokyklinio suolo ir tapo pilnaverčiais šios bendruomenės nariais.
Šiemet pakuoniškiai naujų mokslo metų šventę surengė prie mokyklos pastato, o ne aktų salėje. Šventėje apsilankė rajono savivaldybės Tarybos nariai Alvydas Vaicekauskas ir Rima Zablackienė, dalyvavo Pakuonio parapijos klebonas bei Švietimo skyriaus atstovė.
Iš tiesų, šiais mokslo metais Pakuonio mokyklos mokiniai turės dar didesnę motyvaciją gerai mokytis, nes A. Vaicekauskas pažadėjo mokslo metų pabaigoje, atsižvelgiant į mokyklos bendruomenės nustatytus kriterijus, įteikti pinigines premijas geriausiam mokiniui ir mokytojui.
Ką gi, šventė praėjo ir prasidėjo sunkus ir prasmingas darbas, kuris visada į kiekvieno žmogaus gyvenimą atneša permainas. O šių permainų rezultatus matysime jau kitais metais.

Taip pat skaitykite