„Hoptrans-Sirenų“ gretose – MKL blokų karalienė L. Sakevičiūtė

Livija Sakevičiūtė

Livija Sakevičiūtė

Naujajam sezonui besiruošiančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ savo pajėgas sustiprino dviem perspektyviomis jaunomis žaidėjomis. Kauno ekipa pasirašė sutartis su 16-ete Livija Sakevičiūtė ir 17-mete Karolina Visockaite.

Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) iki šiol rungtyniavusi ir Kauno KM „Aisčiai“ atstovavusi L. Sakevičiūtė buvo tikra lygos žvaigždė bei 2014–2015 metų sezone pateko į MKL merginų čempionato simbolinį penketą. Iš Prienų kilusi 188 cm ūgio vidurio puolėja taip pat tapo naudingiausia žaidėja jaunučių merginų grupėje.

L. Sakevičiūtės statistika išties įspūdinga. MKL vidutiniškai per rungtynes aukštaūgė pelnydavo po 15,1 taško, atkovodavo 16,6 kamuolio ir rinkdavo po 29,3 naudingumo balų. Tačiau prieniškė aikštelėje pasižymėdavo ne tik taškais ar atkovotais kamuoliais, bet buvo itin galinga blokuodama varžovių metimus bei vidutiniškai per rungtynes tai darydavo 4,5 karto. Pagal šį rodiklį L. Sakevičiūtė praėjusiame MKL sezone tapo daugiausiai metimų blokavusia žaidėja.

Šią vasarą L. Sakevičiūtė vilkėjo merginų jaunučių iki 16 metų rinktinės marškinėlius ir padėjo mūsiškėms Europos čempionato B divizione iškovoti aukso medalius. Europos čempionate krepšininkė vidutiniškai rinko po 8,9 taško, atkovodavo 5,6 kamuolio ir atlikdavo po 1,1 rezultatyvų perdavimą.

„Hoptrans-Sirenių“ komandos informacija

 

Taip pat skaitykite