„Guostos“ spurtas pirmajame kėlinyje atvedė komandą į ketvirtąją pergalę

IGP0511

Lapkričio 12 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė išvykos rungtynes su Kauno KM „Perkūnas-Vytrita“ komanda.

Gan netikėtai šio mačo baigtis buvo nuspręsta dar pirmajame kėlinyje. „Guostos“ krepšininkai taip galingai pradėjo rungtynes, kad po pirmojo kėlinio įgijo 17 taškų persvarą (10:27).

Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova. Tiesa, aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą trimis taškais ir po dviejų kėlinių „Guostos“ pranašumas sumenko iki 14 taškų (30:44).

Po didžiosios pertraukos žaidimo scenarijus nesikeitė. Trečiajame kėlinyje Stakliškių krepšininkai ne tik atkūrė turėtą persvarą, bet ir padidino atotrūkį nuo varžovų iki 22 taškų (52:74).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pabandė grįžti į žaidimą. Iš dalies jiems tai pavyko, bet ištirpinti „Guostos“ persvaros nesugebėjo.

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai iškovojo ketvirtąją pergalę rezultatu 93:76 (27:10, 17:20, 30:22, 19:27).

Komandą į pergalę vedę keturi „muškietininkai“: Tadas Padegimas (24 taškai), Dovydas Šemeklis (23 taškai, 11 atkovotų kamuolių), Renaldas Simanavičius (18 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai) ir Edgaras Rupeika (15 taškų).