„Guostai“ savo aikštelės pranašumas vėl pakišo koją, finalo šviesą reikės gaudyti Kėdainiuose

IGP76591

Balandžio 15 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai vėl neišnaudojo galimybės žengti į kitą etapą tiesiu keliu, nes antrosiose RKL „B“ atkrintamųjų varžybų pusfinalio rungtynėse nesugebėjo įveikti Kėdainių „SC-Nevėžio“ komandos (76:85).

RKL pusfinalis „Guosta“ – „SC-Nevėžis“ 76:85 (17:16,16:23, 21:23, 22:23)

„Guostos“ komandą į priekį vedė Arturs Pelšs (26 taškai), Renaldas Simanavičius (23), Dovydas Šemeklis (16).

Stakliškių krepšininkai sėkmingai pradėjo rungtynes (5:0, 7:2), bet vėliau žaidimas puolime pradėjo strigti, o ir gynyboje aikštelės šeimininkai neblizgėjo. Visgi, po pirmojo kėlinio „Guosta“ dar turėjo vieno taško persvarą (17:16). Bet jau antrajame kėlinyje Kėdainių komanda įgijo 10 taškų pranašumą (19:29, 21:31). „Guostą“ ėmėsi gelbėti Arturs Pelšs, kuris pelnė 8 taškus, ir Renaldas Simanavičius, įsūdęs tolimą metimą (33:39).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir tai buvo prastas signalas Stakliškių komandai, nes visą kėlinį komandas skyrė 4-7 taškai, o po trijų kėlinių „Guosta“ jau turėjo 8 taškų deficitą (54:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Arturs Pelšs sumažino skirtumą iki 4 taškų (63:67) ir įžiebė viltį, kad dar galima iškovoti pergalę. Deja, „SC-Nevėžio“ komanda nebuvo nusiteikusi perleisti iniciatyvos ir galingai spurtavo (66:81). „Guosta“ dar įmetė paguodos taškų, bet rungtynes pralaimėjo rezultatu 76:85.