„Guosta“ stojo į pergalių kelią ir ruošiasi kovai su grupės lyderiu

Aurimo Bingelio skydis link  varžovų krepšio

Aurimo Bingelio skydis link varžovų krepšio

Stakliškių „Guosta“, pradėjusi RKL „B“ diviziono čempionatą pralaimėjimu Vilniuje, iškovojo 3 pergales iš eilės ir lapkričio 17 dienos Prienų sporto arenoje susitiks su grupės lyderiu „Lietuvos rytas-2“ komanda.

„Guosta“ po pirmosios pergalės namuose sužaidė dvejas rungtynes varžovų aikštelėse. Abu susitikimai buvo laimėti įtikinamai. Kaune Stakliškių krepšininkai žaidė su KM „Perkūnas-Vitrita“ komanda. Po apylygio pirmojo kėlinio (16:17), antrajame „Guosta“ sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (31:41). Po didžiosios pertraukos beveik idealiai buvo pakartotas pirmosios pusės scenarijus. Skirtumas tik toks, kad trečiajame kėlinyje šiek tiek sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai (12:10, 43:51), bet ketvirtajame „Guosta“ jau buvo nesustabdoma (12:25), ir rungtynės buvo laimėtos 21 taško skirtumo (55:76). Kaune Stakliškių komandai 21 tašką (32 naudingumo balai) pelnė Aurimas Bingelis, 12 – Edvinas Ignatavičius (11 atkovotų kamuoliai), 11 – Rokas Marcinkevičius, 10 – Paulius Gvazdaitis.

Lapkričio 10 d. „Guostos“ krepšininkai viešėjo Kaišiadoryse ir po sėkmingai sužaistos pirmosios rungtynių pusės (26:39) iškovojo trečiąją pergalę (52:67).

Stakliškių komandai 20 taškų pelnė Aurimas Bingelis, 16 – Edvinas Ignatavičius.

Po keturių turų „Guosta“ su trimis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją vietą. Lapkričio 17 d. Stakliškių krepšininkų laukia susitikimas su grupės lydere „Lietuvos rytas-2“ komanda.

Rungtynės vyks Prienų sporto arenoje, pradžia 19 val.30 min. Įėjimas nemokamas.