„Guosta“ neprilygo grupės lyderiui

_IGP7473

Lapkričio 19 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono Vidurio Lietuvos grupės rungtynes su grupės lydere Kėdainių  „SC-Nevėžis“ komanda. Deja, rungtynes Prienų sporto arenoje stebėję pavieniai sirgaliai pamatė skaudų „Guostos“ pralaimėjimą net 20 taškų skirtumu – 71:91 (8:22, 21:20, 11:21, 31:28).

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną (8:22). „Guostos“ krepšininkai buvo sunkiai atpažįstami. Klaidos, netaiklūs metimai ir prasta gynyba – tai pagrindinės priežastys, kurios lėmė antrąjį Stakliškių komandos pralaimėjimą.

Vienu metu antrajame kėlinyje „Guostai“ pavyko perimti iniciatyvą, tai lyg ir įžiebė viltį, kad varžovo persvara gali būti panaikinta. Deja, klaidos to padaryti neleido ir po dviejų kėlinių Stakliškių komanda atsiliko 13 taškų skirtumu (21:42).

Po didžiosios pertraukos šešiese rungtyniavę Stakliškių komandos žaidėjai neatlaikė įtampos ir po trijų kėlinių atsiliko jau 23 taškais (40:63).

Ketvirtajame kėlinyje, kuriame abi komandos pamiršo apie gynybą, nieko paguodžiančio neįvyko ir „Guosta“ skaudžiai pralaimėjo rezultatu 71:91.

Stakliškių komandoje po 19 taškų pelnė Renaldas Simanavičius ir Tadas Padegimas, 11 taškų Dovydo Šemeklio sąskaitoje (11 atkovotų kamuolių).