„Guosta“ ketvirtfinalio seriją pradėjo įtikinama pergale varžovų aikštėje

Renaldas Simanavičius ir Tadas Padegimas kartu pelnė 47 taškus ir užtikrintai vedė komandą į pergalę

Kovo 30 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes su KK „Kupiškis“ komanda.

Svetima aikštelė buvo prijaukinta jau antrajame kėlinyje, kuris buvo laimėtas 13 taškų skirtumu. Sukrauta persvara leido perimti iniciatyvą ir, nors po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, Karolio Abramavičiaus auklėtiniai ramiai nužingsniavo iki pergalės.

„Guosta“ laimėjo rungtynes 17 taškų skirtumu – 93:76 (23:23, 26:13, 28:24, 16:16).

Stakliškių komandai 24 taškus pelnė Renaldas Simanavičius, 23 – Tadas Padegimas, 19 – Arturs Pelšs (10 atkovotų kamuolių), 12 – Vytautas Vaikšnis.

R. Simanavičius į varžovų krepšį įmetė 6 tritaškius.

Balandžio 1 d. 14.00 val. „Guostos“ krepšininkai Prienų KKSC salėje žais antrąsias ketvirtfinalio rungtynes. Komandos vadovas R. Katukevičius kviečia sirgalius ateiti į rungtynes ir palaikyti komandą.