„Guosta“ Kalėdas pasitinka pergale prieš dzūkus

Tadas Padegimas  rezultatyviausias „Guostos“ komandos žaidėjas

Tadas Padegimas rezultatyviausias „Guostos“ komandos žaidėjas

Gruodžio 15 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė su Alytaus „SRC-Dzūkija“ komanda. Ir tai buvo paskutinės rungtynės prieš Kalėdinę pertrauką.

Mačas Alytuje buvo dinamiškas ir kova dėl pergalės vyko visas 40 min. Pirmajame kėlinyje sėkmės svarstyklės buvo „Guostos“ pusėje (16:18). Antrajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įvykdyti persilaužimo ir po dviejų kėlinių išliko trapi „Guostos“ persvara (35:37).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje realiai nepasikeitė. Trečiajame kėlinyje Karolio Abramavičiaus auklėtiniai sugebėjo žengti dar vieną žingsnį, kaip parodė vėlesni įvykiai, link pergalės (56:61). Penkių taškų pranašumas prieš lemiamą kėlinį tapo pagrindiniu koziriu kovoje dėl pergalės. Ketvirtasis kėlinys, kaip ir antrasis, baigėsi taikiai, o toks įvykių scenarijus buvo naudingas „Guostos“ komandai, kuri laimėjo rungtynes rezultatu 83:78 (18:16, 19:19, 24:21, 22 :22).

„Guostos“ komandai taškus pelnė 7 žaidėjai.

Kaip jau tapo įprasta, šiame sezone komandą į priekį vedė Tadas Padegimas (22 taškai) ir Renaldas Simanavičius (21). Jiems neblogai talkino Rytis Leonavičius (14) ir Edgaras Rupeika (11, 8 atkovoti kamuoliai).

„Guostos“ komanda nors ir pralaimėjo kovą dėl kamuolių (32/44), bet kompensavo tai perimdama jų daugiau (12/7) ir padarydama mažiau klaidų (9/17).

Primename, jog prieš tai „Guostos“ komanda panašioje dvikovoje turėjo pripažinti KK „Snaiperis“ krepšininkų pranašumą (80:83). Tris kėlinius išlaikydami minimalią persvarą, ketvirtajame Stakliškių komandai pritrūko sėkmės.

„Guostos“ stratego sprendimu, išvykos rungtynėse žaidė tik šeši krepšininkai. Renaldas Simanavičius pelnė 24 taškus, Tadas Padegimas – 16, Deividas Šemeklis – 14, Vytautas Vaikšnis – 12, Edgaras Rupeika – 10.

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai sužaidė 11 rungtynių, iškovojo 7 pergales ir tvirtai užima trečiąją vietą.