Grožis gali būti remiamas ir palaikomas kaip didžiausia vertybė

IMGP1957
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 02 27 – 03 05 d. d.
Saulė keliauja linksmu ir kūrybišku Žuvų ženklu, tad ir mūsų gyvenime gražūs, smagūs, malonūs dalykai tikrai ras vietos.
Mėnulis sklandžiai juda link savo Pilnaties, o pilnėdamas ir mus skatina nesnausti, visus savo reikalus stumti pirmyn.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus šią savaitę prasilenks su šaltu ir veiklumą ribojančiu Saturnu, tad galima manyti, jog dalykinis gyvenimas smarkiai neįsibėgės, neblogai seksis nebent įprasti, gerai žinomi dalykai, informacija cirkuliuos sunkiai, dėl ko nors susitarti bus sunku. Vis dėlto jeigu pavyks, susitarimas galios ilgai ir jo bus laikomasi žūtbūtinai.
Šviesiausioji šios savaitės dalis – Veneros prasilenkimas su Jupiteriu. Ir Venera, ir Jupiertis yra planetos – geradarės, Avino ženkle gal ir ne pačios stipriausios, bet visgi galinčios įtikinti, kad vadovauti galima gražiai ir kilniai, o grožis gali būti remiamas ir palaikomas kaip didžiausia vertybė.
Marsas tęs savo kelią Dvynių ženklu ir su įkvėpimu darys tai, ką darė iki šiol.
Avinas. Puiki, nuostabi savaitė! Ne, darbe svarbių darbų ar kokių nors iššūkių tikimybė menka, o namie irgi viskas bus savo vietose. Svarbiausia bus vidinė būsena – siela norės šokti ir dainuoti, bus lengva kurti gražius, mielus dalykus, gali būti, kad ir tikrieji jausmai ras   priežastį atsiskleisti, asmeninis gyvenimas klestės.
Jautis. Vidinė būsena bus išties nebloga, bet dažnai atrodys, kad tai kas yra viduje niekaip netampa tuo, kas galėtų būti išorėje. Ką gi, bent jau vis geriau įsivaizduosite kaip viskas turi būti. Galimos kliūtys darbe, profesijos srityje, arba… labai rimti, ateitį lemiantys nutarimai.
Dvyniai. Panašiai kaip ir iki šiol, būsite labai energingi, veiklūs ir puikios sportinės formos, kuria bus lengva pasinaudoti taip kaip reikia. Labai gerai seksis ne tik patiems siekti kokio nors tikslo, bet ir vesti paskui save kitus. Beje, rimtų užduočių gali būti darbe, profesijos srityje – jas įveikti tikrai nebus sunku.
Vėžys. Darbe dabar gali būti ne tiek darbo, kiek tam tikrų smagių, malonių aplinkybių, o atliekant kasdienes užduotis lydės kūrybinis įkvėpimas ir sėkmė. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų, patogumų kūrimu arba vadovavimu žmonėms. Be to, dabar yra palankus metas smagiai kelionei.
Liūtas.  Dalykiniai reikalai gali būti kiek prislopę (nors ir judės pirmyn), dėl to greitos naudos tikėtis nereikėtų, o nepagrįstų išlaidų pasisaugoti pravers. Judėti, kad ir dėl sveikatos, skatins artimi draugai. Labai geras metas kelionei, kurios metu pavyktų ir puikiai pailsėti, ir pasisemti puikių įspūdžių.
Mergelė. Ši savaitė – puikus metas darbe, profesijos srityje aktyviai siekti ambicingų tikslų, dirbti nuoširdžiai ir pasiaukojančiai. Žinoma, jūsų pastangos neliks nepastebėtos ir neįvertintos. Taip pat dabar yra labai geras metas naujoms svarbioms pažintims ir jau esamų santykių, ryšių palaikymui bei puoselėjimui.
Svarstyklės. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų tvarkymo gali būti nemažai. Kita vertus, didelių kliūčių arba nesklandumų būti neturėtų, tad su viskuo susitvarkysite nesunkiai. Puikus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat dabar gali būti svarbių asmeninių pažinčių arba esami asmeniniai santykiai bus puoselėjami su dideliu rūpesčiu ir įkvėpimu.
Skorpionas. Darbe darbų ne per daugiausia, namie vyraus įprasta tvarka, tad beliks pasidairyti aplink ir pasidžiauti tuo, kad progų smagiai pasilinksminti tikrai nestigs, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų kūrimu. Labai palankus metas rūpintis sveiktos, sveikatingumo reikalais.
Šaulys. Nemažai laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai, aplinkybės susiję su būstu. Tačiau šioje srityje būsite veiklūs ir kūrybiški, tad viskas bus sutvarkyta taip, kaip reikia. Taip pat dabar bus nemažai smagių pramogų, sėkmė, įkvėpimas, o svarbiausia – ir pripažinimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba.
Ožiaragis. Būsite labai atviri, judrūs, daug ir mielai bendrausite įvairiausiomis temomis su įvairiausiais žmonėmis. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Taip pat dabar nuostabus laikas rūpintis nemų, šeimos reikalais ir stengtis, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau.
Vandenis. Dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti nemažai, tvarkyti bus vis sunkiau, tad galbūt bus verta juos ir kuriam laikui atidėti – kol aplinkybės pasikeis. Tačiau tai niekaip neatsilieps piniginiams reikalams ir galimybėms gauti apčiuopiamos naudos – čia tikėtina sėkmė. Taip pat ši savaitė labai palanki daug judėti ir plėsti kultūrinį akiratį.
Žuvys. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria noriai dalysitės su aplinkiniais. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla reikalaus kūrybiško požiūrio. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys labai gerai, šioje srityje galimos puikios naujienos. Laikas, palankus svarbiems darbams namie kol kas tęsiasi.

Taip pat skaitykite