Gražių kalbų ir gražbylių savaitė

Naglio Šuliojs horoskopas savaitei 2023 11 27 – 12 03 d. d.
Tinginė Venera, gražbylys Merkurijus ir išrankus Marsas Saulė kartu su Marsu juda Šaulio ženklu pirmyn ir skatina ne tik numatyti sau naujus arba tolimus, arba svarbius tikslus, bet ir drąsiai jų siekti. Ir kuo aiškesnis bus tikslas, tuo lengviau bus jį pasiekti, pastangų nebus gailima.
Mėnulis po šiandien įvyksiančios Pilnaties sklandžiai juda pirmyn trečiuoju savo ketvirčiu, dalykiniams reikalams nei trukdys, nei skubės padėti, tačiau savaitės pradžioje padės mums negailėti emocijų reaguojant į tai, kas mums kurią nors akimirką bus svarbu.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus sparčiai juda pirmyn Šaulio ženklu ir savaitės pabaigoje pereis į Ožiaragį. Šaulio ženklas Merkurijui nėra palanki aplinka, todėl labai didelio dalykinio aktyvumo išvystyti nesugebės, bet jo jėgų pakaks gerai žinomiems, suprantamiems darbams, taip pat jis skatins susidomėjimą kultūriniais, filosofiniais, tikėjimo ar tiesiog plataus akiračio ir kelionių reikalais. Visgi panašu, jog žodžių bus daugiau nei darbų. Venera keliauja Svarstyklių ženklu, ir yra neprastai stilinga, taip ir mus elgtis skatins, tačiau tikrai nebus stipri, tad dideliems darbams jos neužteks. Visgi ji mielai palaikys Merkurijų jam dėstant savo tiesas. Dėl to jos bus tik gražesnės.
Apskritai, dėl gero Veneros ir Merkurijus ryšio ši savaitė – gražių kalbų ir gražbylių savaitė.
Avinas. Smagiai. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos. Smarkesnei dalykinei veiklai laikas ateis kitą savaitę, o šią jis palankus arba smagiai vėlyvo rudens kelionei (ypač jei ji skatina smagiai pajudėti) arba su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai. Labai geras metas ir puoselėti santykius su svarbiu jums žmogumi.
Jautis. Šis bei tas. Ši savaitė – laikas, kai visko bus po truputį. Savaitės pradžia gali atnešti nedidelių, tačiau naudingų piniginių reikalų, savaitės viduryje bus nemažai kalbų ir nemažai judėjimo tarp vietų, kur galima pasikalbėti, o pabaigoje dėmesys nukryps į namų, šeimos reikalus. Neblogas laikas rūpintis sveikata ir sveikatingumo reikalais.
Dvyniai. Ana pusė. Dabar daug priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – nuo išorinių aplinkybių arba nuo kitų (ar kito) asmens valios bei veikimo krypties. Ta ana pusė dominuos, sieks įtraukti į savo veiklos orbitą. Jums beliks apsvarstyti, ar tai negalėtų būti naudinga. Progų smagiai pasilinksminti tikrai bus, bet gali stigti įkvėpimo.
Vėžys. Nuosekliai ir pareigingai. Ši savaitė gali atnešti nemažai nelabai įdomaus, tačiau svarbaus darbo arba darbų, kurių reikės imtis nuosekliai ir pareigingai. Atrodo, viską reikės daryti sparčiai ir tiksliai, tad poilsio kai kada irgi reikės. Geras laikas rūpintis sveikatingumo reikalais. Savaitės pabaiga gali atnešti svarbių susitikimų, greičiausiai dalykinių.
Liūtas. Vis smagiau. Vidinė būsena gerės – aplinkybės jau nebespaus prie darbų, bus daugiau laiko sau, atsiras smagių pramogų, pirmiausia tokių, kurios skatins smagiai pajudėti. Kol kas tęsiasi laikas, kai patogu smagiai pabendrauti su svarbiais jums žmonėmis, bet jau galima pradėti galvoti kaip čia padarius taip, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau.
Mergelė. Namai namučiai. Tikėtina, kad atėjo laikas rūpintis namų, šeimos, būsto reikalais ar imtis darbų, su šiomis gyvenimo sritis artimai susijusių. Daug ką reikės daryti greitai, ryžtingai, tiksliai, bet tai ir visai neblogai seksis, nuveikti pavyks išties nemažai. Atrodo, bus ir piniginių reikalų, bet gali šiek tiek stigti įkvėpimo jų imtis.
Svarstyklės. Akiratis. Gražiais, stilingais ir skoningais būti bus lengva, tačiau kaži ar labai norėsis. Panašiai ir su veikla, nukreipta grožio, patogumų kūrimui – viskas tarsi ir gerai, bet… Iš tiesų ši savaitė gali atnešti daug judėjimo ir daug bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis.
Skorpionas. Nauda. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti piniginiai, turtiniai reikalai, siekiant apčiuopiamos naudos pavyks veikti greitai, ir labai energingai. Sprendimai ir veiksmai seks akimirksniu, atitinkamai ir naudos galima tikėtis. Netrukus prasidės rudens pramogų ir malonumų laikas – jau galite galvoti ko norėtumėte sau.
Šaulys. Sportiniu stiliumi. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos ir linkę prie tikslo žengti greitai, tiesiai ir be skrupulų. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Savaitgalis parodys, kad ir piniginiams reikalams palankus metas prasidės visai netrukus.
Ožiaragis. Ramiai. Tikėtina, kad laukia labai rami savaitė: darbe darbų ne per daugiausia, vyraus gerai žinoma rutina, namie – viskas savo vietose ir niekas į įprastą tvarką nesikėsins. Visgi pati savaitės pabaiga parodys, kad dalykinis aktyvumas, smagus rudens darbymetis – jau visai čia pat.
Vandenis. Komandoje. Darbe darbymečio greičiausiai nebus, iš kelionių patogiau grįžti nei į jas vykti, užtai kuo puikiausiai seksis kolektyvinė veikla: dabar puikus laikas ne tik susitikti, pabūti su artimais draugais, bet ir ką smagaus nuveikti visiems kartu. Dalykinėje veikloje irgi pasiteisins komandinė veikla bei dvasia. Puikus laikas puoselėti ateities planus.
Žuvys. Ambicingai. Tikėtina, kad įsibėgės darbymetis darbe, profesijos srityje. Čia viską daryti reikės greitai, tiksliai ir negailint jėgų. Tačiau tai ir seksis, todėl nuveikti pavyks išties nemažai. Be to, sėkmė lydės tuos, kurie numato sau didelius, aukštus tikslus – energijos jiems pasiekti tikrai pakaks. Artėja puikus laikas smagiai rudens kelionei – tiktų ją planuoti.

Taip pat skaitykite