Glaudus Birštono policijos ir probacijos tarnybos pareigūnų bendradarbiavimas

Kovo 5 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariate surengtas susitikimas su Kauno apygardos probacijos tarnybos Savivaldybių probacijos skyriaus pareigūnais, dirbančiais Prienų ir Birštono savivaldybių teritorijoje.

Susitikime dalyvavo Birštono policijos komisariato viršininkas Rolandas Stiklius ir Viešosios policijos poskyrio viršininkas Egidijus Treigys. Aptarta 2014 metų bendradarbiavimo rezultatai, pasikeista informacija apie asmenis, įrašytus į probacijos tarnybos įskaitas. Probacijos tarnybos pareigūnai pateikė informaciją apie nuteistiesiems pritaikytas poveikio priemones, informaciją apie jų padarytus pažeidimus, nevykdant teismo paskirtų įpareigojimų, kuriuos užfiksavo Birštono policijos komisariato pareigūnai. Aptartos intensyvios priežiūros, vykdomos elektroninėmis stebėjimo priemonėmis, galimybės. Diskutuota apie galiojančius teisės aktus ir galimybę probacijos tarnybos pareigūnams tiesiogiai naudotis esančiais registrais.

Numatyta ir toliau tęsti bendradarbiavimą, dalyvauti bendrose prevencinėse priemonėse, surengti  bendrus reidus, siekiant tikrinti asmenis, įrašytus į įskaitą.

Taip pat skaitykite