„Gintaro SPA“ kompleksui – konkurso „Lietuvos metų gaminys 2014“ aukso medalis

MG abi puses 2014 auksasGruodžio 19 d. Vilniuje šalies įmonėms buvo įteikti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2014“ aukso ir sidabro medaliai. Tarp nominantų, apdovanotų aukso medaliais, buvo ir AB „Eglės“ sanatorijos „Gintaro SPA pirčių kompleksas ir procedūros“ Birštone.

„Gintaro SPA“ – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaru inkrustuota infraraudonųjų spindulių pirtis, ypatingas masažo su gintariniu aliejumi bei gintaro dulkėmis ritualas, atliekamas ant Baltijos jūros gintaru inkrustuoto masažo stalo, gintaro vanduo – tai išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, tačiau ir sustiprina imuninę organizmo sistemą.

Gintaro sveikatos stiprinimo savybės žmonėms žinomos nuo senų laikų, o „Eglės“ sanatorijoje Birštone veikiantis „Gintaro SPA“ – senųjų tradicijų pritaikymas sveikatingumo procese, suderintas su šiuolaikiniais mokslo pasiekimais.

„Gintaro SPA“ „Eglės“ sanatorijoje Birštone, kurioje galima pasilepinti amžiais sukauptos gintaro energijos spinduliuose, įrengta pagal UAB „Amber“ tarptautinę licenciją.

Liaudies išmintis byloja – patrinkite gintaro akmenukus delnuose ir įtampa pradings. „Gintaro SPA“ procedūros ne tik nuims įtampą, bet ir padės atrasti ne vieną stebuklingą gintaro galių giją.

Apie „Eglės“ sanatoriją Birštone.

Tai modernus sveikatingumo kompleksas, kuris tiesiog susilieja su įspūdingais gamtos vaizdais ir Nemuno vandenimis bei jo krantais. Tai daugiau nei 60 gydomųjų procedūrų ir paslaugų, stipri specialistų komanda ir moderni medicininė įranga, jaukūs šiuolaikiniai kambariai ir nepakartojama aplinka.

Pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite