Gintarė Petronytė: „Negaliu pasakyti, kas su mumis buvo pirmajame kėlinyje“

IMGP1712

Povilas Urba

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda, kurios sudėtyje žaidžia ir prieniškė Livija Sakevičiūtė, „Betsafe Baltijos lygos“ pusfinalyje po dramatiškos kovos įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (80:72). Tiesa, pirmajame kėlinyje visas žaidimo gijas savo rankose turėjo „Neptūno“ žaidėjos (22:16). Vilnietės savo pranašumą pradėjo įrodinėti nuo antrojo kėlinio. Visgi po dviejų kėlinių vienu tašku pirmavo Klaipėdos „Neptūno“ komanda (36:35).

Po didžiosios pertraukos „Kibirkšties“ komanda galutinai perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes 8 taškų skirtumu (80:72).

Po rungtynių Vilniaus komandos lyderė Gintarė Petronytė (22 taškai, 13 atkovotų kamuolių, 39 naudingumo balai), paklausta apie komandos žaidimą pirmajame kėlinyje, atvirai atsakė, jog negali pasakyti, kas su komanda buvo. Pasak jos, nebuvo užtikrintumo, bet jau nuo antrojo kėlinio situacija pradėjo keistis ir pavyko iškovoti pergalę. Gintarės teigimu, sekmadienį laukia sudėtinga kova su viena iš Latvijos ekipų. Dabar jau aišku, jog „Kibirkštis“ finale susitiks su TTT komanda.  Deja, prieniškė, trenerio sprendimu, aikštelėje nepasirodė.

„Betsafe Baltijos lygos“ finalinio ketverto varžybos vyksta Birštono sporto ir sveikatingumo centre.