Gero žaidimo viename kėlinyje neužteko teigiamam rezultatui

IMGP56401-536x322

Prienų „Labas GAS-KKSC“ komanda po dviejų iš eilės pergalių RKL čempionate išvykos rungtynėse su Raseinių krepšininkais neatlaikė įtampos ir patyrė triuškinamą pralaimėjimą (64:87). Pauliaus Ivanausko auklėtinių bėdos prasidėjo jau pirmajame kėlinyje, kuris buvo pralaimėtas 14 taškų skirtumu (13:27). Antrasis kėlinys buvo dar prastesnis ir bendras „Labas GAS-KKSC“ taškų deficitas po dviejų kėlinių padidėjo iki 29 taškų (26:55).

Trečiajame kėlinyje Prienų komanda pradėjo rodyti atsigavimo ženklus. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai labai greitai sumažino skirtumą iki 8 taškų (50:58, 53:61). Deja, kėlinio pabaigoje buvo praleistas raseiniškių spurtas (0:7) ir po trijų kėlinių komandas skyrė 15 taškų (53:68). Deja, ketvirtajame kėlinyje situacija pakrypo į blogąją pusę. Prienų komandos puolimas sustojo ir aikštelės šeimininkai šventė įtikinamą pergalę (64:87).

Prienų komandai 16 taškų pelnė Arnas Tilindė, 14 – Edas Valenta. Osvaldas Mačernis į varžovų krepšį įmetė 9, Tomas Stankevičius – 8 taškus. „Labas GAS-KKSC“ pralaimėjo kovą po krepšiais (29/44), suklydo 21 kartą.