Geriausias Birštono savivaldybės sportininkas – irkluotojas Paulius Černevičius. Didžiausias dėmesys – jaunimui

IMGP0622

kvitrina.com

Vasario 3 d. į Birštono sporto ir sveikatingumo centrą rinkosi geriausieji savivaldybės sportininkai ir perspektyvus jaunimas, taip pat vaikų tėvai bei savivaldybės politikai. Pasak Birštono sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio, praeiti metai buvo gan derlingi sportiniais pasiekimais, bet svarbiausia, Sporto ir sveikatingumo centre kuriasi naujų sporto šakų bendruomenės. 

IMGP1002

O Birštono savivaldybė turi kuo džiaugtis. Irkluotojas Paulius Černevičius, tenisininkas Lukas Smailys, petankės meistras Vytautas Gedminas – šalies čempionatų  prizininkai ir nugalėtojai, įvairių tarptautinių turnyrų dalyviai ir medalių savininkai. 

Birštono sporto centre sėkmingai veikia krepšinio, futbolo, aerobinės gimnastikos, teniso, sportinio ėjimo, šachmatų, irklavimo ir kitų sporto šakų užsiėmimai. 

Kartu su kitomis sporto organizacijomis Birštone susikūrė krepšinio komanda, kuri dalyvauja RKL čempionate. KAFF salės futbolo čempionate varžosi „Nemuno“ futbolininkai. Šiais metais savivaldybės futbolininkai galės išbandyti paplūdimio futbolo aikštę. 

Sportininkų apdovanojimų šventėje buvo pagerbti ne tik geriausieji savivaldybės sportininkai, bet ir perspektyvus jaunimas. Ir būtent toks požiūris į pradedančiųjų sportininkų pasiekimus padeda ugdyti ir būsimuosius šalies čempionus. 

Pasak Sauliaus Smailio, svarbu suteikti savivaldybės gyventojams galimybę sportuoti, vėliau atsiras ir rezultatai.

Taip pat skaitykite