Gerda Trakymaitė – mišrių dvejetų varžybose antra

IMG_0064

kvitrina.com

Rugsėjo 19 d. Prienuose ir Vilniuje vyko Lietuvos taurės III etapo varžybos. Prienų sporto arenoje varžėsi A, C ir D, Delfi sporto centre – B ir E grupių badmintonininkai. 

Stipriausiųjų grupėje kovėsi Balbieriškio klubo „Svajonė“ (Gerda Trakymaitė, Rasa Radžiūnaitė, Darius Mieliauskas ir Ąžuolas Barkauskas) ir Prienų badmintono sporto klubo (Augustas Valatka) atstovai. 

Vienetų varžybose geriausiai pasirodė Augustas Valatka. Jis užėmė 6-ąją vietą. Mūsų krašto atstovams geriau sekėsi dvejetų varžybose. Moterų dvejetų varžybose Gerda Trakymaitė su Rasa Radžiūnaite užėmė 5-ąją vietą. Mišrių dvejetų kovose Gerda Trakymaitė su Aivaru Kvedarausku prasibrovė į finalą, bet ten turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

C grupėje žaidė Birštono ir Prienų badmintono sporto klubų atstovai. Algirdas Kepežinskas (PBSK) su partnere Asta Bačkaitiene mišrių dvejetų varžybose tapo nugalėtojais, o Birštono badmintono klubo atstovės Birutė Baranauskaitė ir Laima Chomskytė buvo trečios moterų dvejetų varžybose.

D grupėje Balbieriškio klubo „Svajonė“ atstovas Žilvinas Reklaitis užėmė 3-iąją vietą.

Delfi sporto centre varžėsi Prienų ir Birštono badmintono klubų atstovai. B grupėje vienetų varžybose Dalius Juodsnukis užėmė 5-ąją vietą. E grupėje Romutis Juodsnukis buvo trečias. 

Dvejetų varžybose buvo iškovotos 2 prizinės vietos. Sonata Buikienė (BBK) su partneriu K. Kučinsku mišrių dvejetų varžybose užėmė 2-ąją vietą. Moterų dvejetų varžybose S. Buikienė su Vilma Galinyte (PBK) buvo trečios.

Taip pat skaitykite