Gerda Trakymaitė – Lietuvos badmintono taurės varžybų II etapo nugalėtoja

Gruodžio 5 d. Tauragėje, Bastilijos sporto komplekse, vyko Lietuvos badmintono taurės varžybų II etapo varžybos B ir C, o Tauragės vaikų ir jaunimo sporto mokyklose – D jaunimo grupėse.

„B” grupėje varžėsi dvi Balbieriškio BK „Svajonė” atstovės – Gerda Trakymaitė ir Ernesta Kurapkaitė.

G. Trakymaitė įveikė visas varžoves ir iškovojo pirmąją vietą.
Pirmajame etape Gerda 2:0 (21:6, 21:3) nugalėjo Gvidonę Miklovaitę, kitame etape trijuose setuose 2:1 (13:21, 21:16, 21:16) palaužė Ugnę Masilionytę. Pusfinalyje Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinė labai įtemptame susitikime sugebėjo įveikti Oną Jurkevičiūtę (22:20, 24:22). Finale G. Trakymaitė įtikinamai nugalėjo Gabiją Mockutę (21:17, 21:14).

Dar vieną prizinę vietą BK „Svajonė” badmintonininkės iškovojo dvejetų turnyre.
G. Trakymaitė ir E. Kurapkaitė finale po dramatiškos kovos (23:25, 26:28) turėjo pripažinti G. Mockutės ir O. Jurkevičiūtės poros pranašumą.

„C” grupėje dalyvavusios Balbieriškio atstovės Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė dvejetų turnyre pasidalino 7-8 vietas, o asmeninėse varžybose buvo tolokai nuo lyderių.

„D” grupėje sėkmingai pasirodė Ernesto Leonavičiaus ir Luko Bucevičiaus dvejetas.

Balbieriškio atstovai finale 21:14, 16:21, 21:19 nugalėjo Arną Juknevičių ir Artūrą Rudavičių iš Raseinių. Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi L. Bucevičiui, kuris pasidalino 5-6 vietas.