Gediminas Maceina atvedė Prienų KKSC komandą į pergalę sunkioje dvikovoje su dzūkais

IMGP0721

Paskutinę rudens dieną Prienų KKSC krepšininkai sunkioje ir klampioje dvikovoje su Alytaus „SRC-Dzūkija“ komanda tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo palaužti dzūkus ir laimėti rungtynes – 86:76 (25:27, 17:14, 25:23, 19:12).

Prieniškių gretose siautė Gediminas Maceina (30 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai). Jam sėkmingai talkino po traumos sugrįžęs Šarūnas Stiklakis (17). Į komandos pergalingą taškų talpyklą 12 atnešė Raimundas Gerbutavičius, 11 – Mantas Jančiauskas.

Rungtynės prasidėjo dzūkų spurtu 9:0 (0:9). Visgi, aikštelės šeimininkai sugebėjo atsipeikėti po tokio nokdauno ir po Roko Marcinkevičius tritaškio sumažino skirtumą iki 2 taškų (9:11). Dar vienas tolimas metimas panaikino alytiškių pranašumą (17:17). Jo autoriumi tapo Raimundas Gerbutavičius. Orestas Aleksynas realizavo baudos metimus ir Prienų KKSC komanda pirmą kartą išsiveržė į priekį (19:17). Bet po pirmojo kėlinio vis dar pirmavo Alytaus krepšininkai (25:27).  Antrajame kėlinyje prieniškiai buvo įgiję 7 taškų persvarą (40:33), bet po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai turėjo tik vieno taško pranašumą (42:41).

Trečiasis kėlinys buvo permainingas ir tik jo pabaigoje Manto Jančiausko pataikytas tritaškis leido aikštelės šeimininkams džiaugtis 3 taškų persvara (67:64).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį (72:66), bet jam įpusėjus rezultatas buvo lygus (72:72). Ir tik antroje kėlinio pusėje surengtas spurtas (9:2) leido Prienų KKSC komandai sulipdyti pamatą pergalei (81:74).

Kėlinio pabaigoje prieniškiams pavyko padidinti persvarą iki 10 taškų (86:76).

Tai buvo šeštoji Prienų KKSC pergalė RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio čempionate.