Gandai, gandai…

Rajono savivaldybės Taryboje valdančiąją koaliciją nuo šiol sudaro dvi frakcijos: socialdemokratų (8 nariai) ir jungtinė (11). Jungtinė frakcija jungia keturių partijų atstovus: „teistvarkių“ (4), liberalcentristų (2), konservatorių su krikdemais (2), Socialdemokratų sąjungos (2). Joje ir vienas nepartinis atstovas.
Vos tik Taryboje buvo paskelbta apie naujos frakcijos sukūrimą, pasipylė gandai, kad atėjo galas socialdemokratams, nes „teistvarkiai“ jau ieško naujų partnerių.
Vytautas Kamblevičius naujienų portalui kvitrina.com atsakingai pareiškė, kad dabartinė koalicija išsilaikys iki kadencijos pabaigos, nes sudarytos visos sąlygos rimtam darbui. Anot „teistvarkio“, baigėsi politikavimas ir prasidės rimtas darbas. Pasak V. Kamblevičiaus, gandų nešėjai be reikalo stengiasi, nes išrinktoji rajono valdžia nebus keičiama – pakaks politikavimo, visa energija bus nukreipta darbui rajono žmonių labui. „Na, nesidera V. Kamblevičius nei su darbiečiais, nei su valstiečiais liaudininkais“, – teigė „teistvarkių“ lyderis.
Darbietė Rima Zablackienė įsitikinusi, jog dabartinė valdančioji koalicija vieningumo ir tvirtumo tikrai nedemonstruoja, todėl iki kadencijos pabaigos tikrai neišsilaikys. Pasak darbietės, dabartinės koalicijos tikrai niekas nepapildys, bet gali atsitikti taip, kad ji pati subyrės į dvi dalis ar į keletą, ir tada bus naujų narių prisijungimų. R. Zablackienė galimybę dabartinei valdančiajai išbūti iki kadencijos pabaigos prilygino stebuklui.
Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė dabartinę valdančiąją koaliciją pavadino braškančiu laivu su skirtingai išdėstytu balastu.
Gandai, gandai… O kada pagaliau prasidės darbai? Politikai deklaruoja, kad prasidės. Ką gi, netoli Kalėdos – stebuklų metas. Gal stebuklas aplankys ir Prienų valdžią?

Taip pat skaitykite